Veiksmīgas ikdienas atslēga- nedarāmo lietu saraksts

to do list NOT

 

Iemesls, kāpēc tev gandrīz nekad nav izdevies paveikt lietas, kuras ir tavā darāmo lietu sarakstā, ir pavisam vienkāršs!

Noteikti arī tu kādreiz esi sastādījusi darāmo lietu sarakstu, ar mērķi beidzot sasniegt, paveikt kādas lietas, jo nekad nevari saņemties tās izdarīt, vai nu aizmāršības, vai slinkuma dēļ! Noteikti arī līdzīgi ir bijis ar Jaunā gada apņemšanos, ka katru gadu no jauna apņemies kaut ko mainīt, bet kaut kā tas nesanāk.

Izrādās, ka, lai izdotos to visus sasniegt un paveikt, ir jādara kaut kas tāds, kas tev nekad nebūtu ienācis prātā, taču kārtīgāk par to padomājot, tas šķiet loģiski.

Šķir nākamo lapu, lai uzzinātu, kas jādara, lai darāmo lietu saraksts strauji saruktu un tu paveiktu pēc iespējas vairāk no tā, ko vēlies!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close