Viņa hobijs viņu lēnām nogalināja – vīrieša nāve atklājusi mistiskas detaļas

Mistērija par kāda vīrieša nāvi 2014. gadā beidzot tikusi atrisināta, kā izrādās, viņš sevi nogalinājis pats savas aizrautības dēļ.

Mums katram ir kāds hobijs, ko cenšamies darīt pēc iespējas biežāk, bet ne visu cilvēku hobijs var nogalināt. Protams, ja runa ir par pārgalvjiem, kuri bez drošinājuma kāpj augstās ēkās, lai tikai uzņemtu iespaidīgu selfiju, ātru mašīnu un pārgalvīgas braukšanas cienītājiem un citiem cilvēkiem, kuri riskē ar savu dzīvību, tad viņi jau skaidri zina, ar ko nākas rēķināties.

Tomēr šim vīrietim bija pavisam nevainīgs hobijs, un, ja kāds mums bez paskaidrojumiem teiktu, ka šī iemesla dēļ šis vīrietis ir nomiris, mēs nekad neticētu.

Lasi vēl: Traģisks stāsts par meiteni, kura nogalināja SEVI, mēģinot nobiedēt savu draugu

Šķir lapu tālāk, lai uzzinātu, kāds hobijs nogalināja šo vīrieti!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close