Vīrietis atlidoja uz Ķīnu, lai satiktu meiteni, ar kuru iepazinās internetā. Lūk, kas viņu tur sagaidīja!

Tas viss atspoguļojās viņa veselībā. Viņa “randiņš” turpinājās Slim**cā, bet ilgi gaidītā meitene tā arī neieradās.

1

Hipoglikēmijas lēkme – tas, ko vīrietis dabūja savas īstās un vienīgās gaidīšanas dēļ. Paldies Dievam, ka viņu laicīgi atrada, bet Aleksandra mīļotā esot attaisnojusies, ka tieši tobrīd taisījusi plastisko operāciju un uz tikšanos ierasties nevarēja.

3

Sieviete apgalvoja, ka nekad nebūtu iedomājusies, ka vīrietis dosies tālajā ceļā, lai satiktu viņu. “Mums bija kaut kas līdzīgs romantiskām attiecībām, un kādu dienu viņš man atsūtīja foto ar lidmašīnas biļetēm. Tas bija pārāk negaidīti, tādēļ padomāju, ka tas ir tikai joks. Turklāt viņš kopš tās reizes ar mani vairs nebija sazinājies,” atbildēja meitene.

4

Lai vai kā, vīrietis dabūja, ko vēlējās, un satika savu draudzeni, taču pat pavadot 2 stundas runājam, meitene saprata, ka ar tik izmisušu cilvēku kopā nevēlas būt. Viss, kas Aleksandram atliek, mēģināt iepazīties ar Slim**cas darbiniecēm.

5

Lasi arī: Tests rakstura noteikšanai: Izvēlies krūzīti un noskaidro kāds cilvēks tu esi patiesībā

Šis stāsts uzjundīja strauju komentāru jūru internetā. Daži atrodas holandieša pusē, apgalvojot, ka Ķīnā jau visas meitenes esot “neīstas”, bet citi atbalstīja ķīnieti, sakot, ka no tāda vīrieša jau esot jābēg. Šis stāsts laikam nav ar laimīgām beigām…

Avots: ofigenno.com

Leave a Comment