Kādēļ īsts vīrietis tevi nekad nekrāps? Drošas pazīmes!

1

Tik ļoti daudz puišu, bet tik maz īstu vīriešu, kuriem līdz galam varētu uzticēties.

Katra sieviete pati apzinās savu vērtību, bet bieži vien tas notiek tikai ar laiku. Mēs katra esam iekritušas uz kādu vīrieti-puisi, kurš patiesībā nav bijis mūsu uzmanības vērts. Vai nu tas ir bijis mātes instinkts, kas ir teicis priekšā, ka šim vīrietim ir jāpalīdz, jābūt mātes lomā vai arī vienkārši kaut kas viņa izskatā vai uzvedībā mums ir aizmiglojis acis – notiek visādi.

Tomēr tad, kad esi sapratusi, ka tev pietiek muļķoties un ka ir vajadzīgs īsts vīrietis pie sāniem, ieslēdzas nedrošības režīms, jo tu vienkārši vairs nespēj līdz galam uzticēties vīriešu dzimumam. Bet mēs tevi varam iepriecināt – visi nav tādi, un ir konkrētas pazīmes, kas par vīrieti liecina, ka viņš ir gatavs nopietnām attiecībām un ka par viņa uzticamību nav jāšaubās.

Lasi vēl: Viņš pieķēra draudzeni krāpšanā, jo bildēs pamanīja ŠO! Neticami!

Šķir lapu tālāk, lai lasītu pazīmes!


 

Līdzīgi raksti

Nav komentāru

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close