1. Tas izveidots tā, lai izskatītos pēc Īrijas parlamenta ēkas
Džordžs Vašingtons deva priekšroku šādam ēkas dizainam, jo tas ļoti atšķīrās no tā laika augstmaņu pilīm, kas celtas Eiropā.
2. “Baltajā namā” ir 147 logi
Tajā ir arī 412 durvis, 28 kamīni, astoņas kāpnes un trīs lifti.
3. “Baltā nama” virtuves darbinieki var apkalpot līdz pat 140 viesu
Tomēr valsts pirmajai ģimenei pašiem jāapmaksā iegādātās pārtikas rēķins.
4. Lai pārkrāsotu “Baltā nama” fasādi nepieciešami 2157 litri krāsas
Baltās krāsas tonis ir “Whisper White” un to izgatavo uzņēmums “Duron”. 1994. gadā ASV Baltā nama fasādes pārkrāsošana nodokļu maksātājiem izmaksāja 283 000 ASV dolāru (258 000 eiro).
5. Prezidentiem nav bail pasvīst “Baltā nama” zālienā
Baraks Obama pārveidoja tenisa kortus tā, lai tajos var spēlēt arī basketbolu, Džordžs H. V. Bušs izveidoja pakavu mešanas spēles bedri, bet Ričards Niksons pievienoja boulinga laukumu.
6. Džekija Kenedija 60. gados nodibināja seno mēbeļu saglabāšanas komiteju
Džekija apņēmās arī pārveidot prezidenta dzīvojamās telpas. Kopš tā laika nākamie prezidenti, tai skaitā arī Obama, apņēmušies izveidot tādu interjera dizainu, kas pieskaņots senatnīgajām mēbelēm.
7. Hilarija Klintone kā Ziemassvētku dāvanu Bilam Klintonam pasniedza mūzikas istabu
Viņa izdekorēja trešā stāva telpas, kuras agrāk bija Džeka Forda guļamistaba – ienesot tajās ar mūziku saistītas piemiņas lietas.
8. Zem preses pārstāvju sanāksmes telpas atrodas peldbaseins
Prezidents Franklins D. Rūzvelts izmantoja to, lai spēcinātu poliomielīta skartās kājas. Kenedijs tajā peldēja divreiz dienā.
9. Prezidentam Bendžaminam Harisonam bija bail no gaismas slēdžiem
“Baltajā namā” pirmo reizi elektrību ievilka viņa prezidentūras laikā 1891. gadā – ņemot vērā elektrības postošo spēku tajā laikā, viņa bažas bija pamatotas. Viņš atkārtoti lika “Baltā nama” darbiniekiem ieslēgt un izslēgt gaismu.
10. Karolīna un Džons Kenedijs izdekorēja “Ovālo kabinetu” Helovīnam
Kopš tā laika pirmā ģimene kādas labdarības organizācijas vārdā vienmēr rīko pasākumu par godu Helovīna izjokošanai. Pirmo reizi “Baltais nams” Helovīna ietvaros tika izdekorēts 1958. gadā.