19. maija dienas horoskops – pacietību!

Iepazīsties ar savu šīs dienas horoskopu – uzzini, ar ko tev rēķināties un kas tevi sagaida!

Mēs esam sagatavojuši katras Zodiaka zīmes prognozi šai dienai. Tā tev palīdzēs būt gatavam jebkuram dzīves šķērslim, ko tev priekšā liek liktenis.

Uzdrīksties, baudi, izkāp no savas komforta zonas un dzīvo katru dienu ar prieku!

AUNS

Nesatraucies par lietām, kuras tik un tā nevari mainīt. Šodien kāds tevi pamatīgi pievils, tas mazliet izsitīs no sliedēm, tomēr vakarpusē ir gaidāmas patīkamas ziņas.

VĒRSIS

Vari droši rīkoties spontāni. Pamazām sākas jauns dzīves posms, kurā mainīsies tavs iekšējais es. Nevajag sevi ierobežot, labāk ir palaist vaļā.

DVĪŅI

Visu ir iespējams savest kārtībā. Lai arī šķiet, ka esi nonācis bezizejā, tā vis nav. Padomā vairākas reizes, pirms rīkojies – tas tev noderēs.

VĒZIS

Liksies, ka neko, ko tu dari, neviens nenovērtē. Vairāk uzmanības pievērs pats savam darbam, neļauj traucēkļiem ietekmēt rezultātu. Svarīgi būs koncentrēties!

LAUVA

Tas, ko vēlēsies, piepildīsies, ja pietiekami daudz centīsies. Nekas nenotiks pats no sevis, tādēļ nevari gaidīt brīnumu. Centība tiešām atmaksāsies.

JAUNAVA

Neieteiktu darīt vairākas lietas vienlaicīgi – ir svarīgi koncentrēties uz vienu un to svarīgāko. Lai arī šķitīs muļķīgas lietas, kas būs jādara, beigās sapratīsi, kāda no tām ir bijusi jēga.

Lasi vēl: Viņa ir tikai bērns, bet aukļa dēļ viņai tagad ir jācīnās par savu dzīvību

SVARI

Redzēsi daudz vairāk, nekā varēsi saprast. Šodien nāks dažādas atklāsmes, kas liks mainīt gan domāšanu, gan arī dzīves uztveri. Galvenais ir nenorobežoties no tuvajiem cilvēkiem.

SKORPIONS

Nekaitini šodien savus tuviniekus – tas tev ļoti labi sanāks. Labāk ir saglabāt mieru un norīt aizvainojumu, nevis censties strīdēties pretī.

STRĒLNIEKS

Nāksies izvēlēties starp vairākiem variantiem, no kuriem neviens nešķitīs pārāk vilinošs. Šodien vari domāt par savu nākotni, varēsi tajā ielikt stingrus pamatus.

MEŽĀZIS

Vislabāk šo dienu pavadīt vienatnē, jo tev ir daudz domu, kas ir jāsakārto. Neviens cits īsti tev nespēs palīdzēt, tādēļ būs vien jātiek galā pašam.

ŪDENSVĪRS

Liksies, ka citu cilvēku šodien ir par daudz – vēlēsies laiku pavadīt vienatnē vai divvientulībā – tas arī tev šodien ir vajadzīgs. Nevajag pārāk koncentrēties uz citu cilvēku viedokli.

ZIVIS

Varēsi kārtīgi izbaudīt šo dienu, jo tā ir domāta tieši tev. Šodien notiks labas lietas, varēsi uzdzīvot un atpūsties, cik tik uziet. Galva būs atbrīvota no problēmām un traucēkļiem.


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close