3 pazīmes, ka esi gan racionāli, gan emocionāli domājošs

seja_puzle-664x442

Vai tevi ir saukuši par emocionālu? Vai varbūt tevi uzskata par kādu, kurš ir loģisks un racionāls? Kas notiek, kad tu esi abu šo lietu sajaukums – emocionalitāte un racionalitāte apvienota vienā sarežģītā personībā?

Vai tas vispār var eksistēt? Lielākā daļa cilvēku nodala emocionālo un racionālo domāšanu divās dažādās kategorijās, bet vai ir iespējams, ka tu varētu būt unikāls šo abu lietu sajaukums? Vai esot emocionālam un vienlaikus racionāli domājošam, varētu nozīmēt, ka patiesībā esi radošs cilvēks?

Mēs bieži vien asociējam radošumu ar cilvēku, kuram labā smadzeņu puse ir vadošā. Dīvaini, bet zinātnieki ir atklājuši, ka radošie cilvēki pastāvīgi savstarpēji maina radošo un emocionālo domāšanu.

Šķir lapu tālāk, lai uzzinātu, vai tu esi gan racionāli, gan emocionāli domājošs!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close