3 veidi, kā atbrīvoties no skudrām jūsu mājā! Jūs pat nenojautāt, cik tas ir viegli!

Skudru uzbrukumus iespējams atvairīt ar ļoti daudzām metodēm, taču daudzi cilvēki to nemaz nezina.

Cik bieži ir gadījies tā, ka skudras “iznes” mājas pagalmā bruģi, veido skudru pūžņus visnepiemērotākajā vietā dārzā vai pat sāk nākt iekšā mājā, uzbrūkot gan ēdienam, gan visam, kas atrodas telpās? Dažādas ķīmiskās vielas, kas speciāli paredzētas skudru iznīdēšanai, bieži vien ir tik kaitīgas, ka var nodarīt pāri, piemēram, jūsu mājdzīvniekiem vai pat bērniem.

Dažādu gelu un aerosolu sastāvā ir tik ļoti indīgas vielas, ka, nonākot saskarsmē ar cilvēka ādu, elpošanas sistēmu vai maņas orgāniem, var radīt nopietnus kaitējumus arī pašam cilvēkam. Vai tas ir vajadzīgs? Labāk  izmantot daudz dabīgākus veidus, kuri jau sen ir pārbaudīti uz to iedarbību, lai likvidētu neaicinātos viesus.

Lasi vēl: Dažādas idejas dārzam (11. daļa)

Šķir lapu tālāk, lai uzzinātu, kā cīnīties ar skudrām!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close