5 galvenie karmas likumi. Galvenais – Visums tevi mīl!

Vai jūs ticat karmas likumiem? Vai jums seko “Augstāks spēks”? Vai jūs ticat tā sodam un dāvanām? Viss sliktais un labais nāks atpakaļ.

Un mums būs jāmaksā vai nu sods, vai saņemsim pienācīgu samaksu par savu rīcību un vēlmēm. Katrs cilvēks spēj dzīvot harmonijā ar sevi un apkārtējo pasauli, vajag tikai ieklausīties Visumā un izpildīt tā prasības.

1. likums – saglabāšana

Jūs esat daļa no šīs milzīgās pasaules, un jūsu misija ir saglabāt to. Padariet pasauli labāku. Nebaidieties. Rūpes par apkārtējo pasauli un vidi glābs jūs un jūsu pēcnācējus.

2. likums – samierināšanās

Šajā pasaulē mūs aptver dažādi notikumi un lietas. Mums nepieciešams iemācīties saskatīt visā tikai pozitīvo pusi. Negatīvais var sagrauzt no iekšienes, tas var skart jebkuru dvēseli. Atcerieties, Visums mīl jūs, un tajā viss ir pozitīvi.

Lasi vēl: Sievietes karma: nelauzies aizslēgtās durvīs

3. likums – attīstība

Laiks skrien ātri. Tajā viss ir neizbēgams un notiek strauji. Pasaule pastāvīgi mainās, cilvēki atrodas pastāvīgā kustībā. Jums ir jāsaprot un jāpieņem, ka nav nekas pastāvīgs. Iemācieties mainīties tikpat ātri, kā mainās laiks. Un jūs varēsiet vienmēr būt soli priekšā.

4.likums – dāsnums

Praktizējiet līdzjūtību, sapratni, pacietību un empātiju. Šīs prasmes vēl nekad nevienam nav traucējušas dzīvot. Tieši ar šīm īpašībām jūs spēsiet izstarot pozitīvo enerģiju. Būt par labu cilvēku – tas ir lielisks piemērs jūsu bērniem. Apzinieties to!

5. likums – iedvesma

Esiet uzticīgi savam sapnim. Ejiet uz saviem mērķiem. Nenolaidiet rokas. Jums viss izdosies. Iedvesmojiet citus. Vediet cilvēkus aiz sevis. Tikai tie, kas visu laiku iet uz priekšu, saņem visu!

Avots: misstits.ru

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru