5 jaunības saglabāšanas noslēpumi

couple-cute-grandfather-grandma-grandmother-grandpa-Favim_com-96894_large

Cilvēki vienmēr vēlas uzzināt jaunības noslēpumus, tāpēc piedāvājam jums izlasīt šos 5 jaunības saglabāšanas  noslēpumus, ko derētu iegaumēt un atcerēties arī ikdienas dzīvē.

 

 

1. Mazāk gaļas, vairāk veselīgu garšvielu

Mūsu mundrums, aktivitāte, laba pašsajūta ir ļoti atkarīgas no metabolisma, t.i. vielmaiņas. Vecumā apmēram līdz 25 gadiem šie procesi notiek ātri,  un organisms pilnībā veiksmīgi cīnās ar dažādām pārmērībām, kuras atļaujamies.

Ir pierādīts, ka ar vecumu mūsu organisms sliktāk sagremo  dzīvnieku olbaltumvielas . Un vielas, kuras satur sarkanā gaļa (liellops,  jērs , cūkgaļa ) sāk darboties ne jau enerģijas izstrādāšanai, bet gan oksidēšanās procesiem. Šūnu oksidēšanās var novest pie visdažādākajām slimībām, sākot ar sirds – As**svadu, beidzot ar onkoloģiskajām. Tādēļ terapijas eksperti iesaka cilvēkiem, kuri vecāki par 35-40 gadiem ēst sarkano gaļu  ne biežāk par vienu vai divām reizēm nedēļā un vēlams bez ceptas garoziņas. Jo tieši tajā sakrājas kancerogēni.

Tomēr šķiedrvielas,  tieši pretēji, veicina vielmaiņu un palīdz izvadīt no organisma zāļu sadalīšanās produktus, alkoholu un citus toksīnus. Ar tām bagāti produkti (auzas,  graudaugi, neapstrādāti rīsi, pākšu pupiņas, sparģeļi). Pēc 30 gadiem vairāk jālieto uzturā raudzēti piena produkti. Tāpat ļoti svarīgi ēst vairāk zaļumus – dilles, pētersīļus, koriandru, lapu salātus.Paši veselīgākie imunitātei skaitās: melnie pipari, kurkuma,  kanēlis un ingvers.

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Leave a Comment