8 lietas, kuras tu nezināji par Himalaju sāls lampām: dziednieciska un nomierinoša iedarbība!

1. Tās sāka izmantot 1980-tajos gados

Tu noteikti esi dzirdējis, ka viss reiz atkal atgriežas modē. Sāls lampa tam ir dzīvs pierādījums. Sākotnēji sāls lampas bija populāras astoņdesmitajos un tagad atgriezušās apgrozībā to dziedniecisko un relaksējošo īpašību dēļ – tās ir visai nepieciešamas mūsdienu sabiedrībai, kas ir apsēsta ar tehnoloģijām.

2. Tām ir dziednieciska un nomierinoša iedarbība

Pēc šīs lampas izmantošanas, gluži kā pēc negaisa, gaiss būs atsvaidzināts un tīrs. Sāls lampa ģenerē negatīvos jonus, kas neitralizē gaisā esošos toksīnus. Rezultātā mēs elpojam attīrītu gaisu un varam sagaidīt garastāvokļa uzlabošanos, kā arī alerģiju mazināšanos.

3. Jo tumšāka ir sāls nokrāsa, jo augstāka kvalitāte

Ja Himalaju sāls kristāli ir gaiši rozā vai uz tiem ir manāmas melnas nogulsnes, tie iegūti zemākas kvalitātes sāls kristālu raktuvēs.

4. Tās uzkrāj daudz putekļu

Kā jau minēts, šīs lampas attīra gaisu ar negatīvo jonu palīdzību, tieši tādēļ tās piesaista putekļus, netīrumus un putekšņus. Tā ir galvenais iemesls, kādēļ tev biežāk nāksies tīrīt lamas tuvumā esošās virsmas.

Lasi vēl: Kā es atbrīvojos no vēnu varikozes!

5. Darbojoties tās svīst

Negatīvie joni piesaista arī gaisā esošo mitrumu, tieši tādēļ uz lampas vai virsmas, kur tā novietota, var veidoties mitrums. Lai izvairītos no virsmu bojājumiem, novieto lamu uz mitrumizturīga paliktņa.

6. Himalaju sāls lampas pieejamas dažnedažādās formās

Lai arī vispopulārākā ir ovālas formas sāls lampa, ar koka pamatni, tās pieejamas arī kuba un sešstūra formā vai kā atsevišķi akmens gabali, kas ievietoti groziņā.

7. Tās jāpiemeklē pēc telpas lieluma

Ja vēlies attīrīt gaisu plašā istabā, tev būs nepieciešama liela sāls lampa, bet, ja telpa ir maza, tad attiecīgi vajadzīga mazāka izmēra lampa. Ja nepieciešams gaisu attīrīt tikai konkrētā istabas daļā, piemēram, pie gultas, kurā guli, tad ir vērts iegādāties nelielu Himalaju sāls lampu.

8. Tā vienmēr istabā nodrošina patīkamu noskaņojumu

Nav nekā relaksējošāka par lūkošanos uz izgaismotu sārti-oranžu akmeni. Sāls lampa kalpo arī kā glīta naktslampa, turklāt tās gaismā var lasīt grāmatas, nebojājot redzi.

Leave a Comment