“Ceriņu brīnums” – koncerts Raiņa un Aspazijas vasarnīcā

12. maijā plkst. 15.00 Raiņa un Aspazijas vasarnīcā, Jāņa Pliekšāna ielā 5/7, Jūrmalā, notiks jauktā kora “Mediāna” pavasara koncerts “Ceriņu brīnums”. Tajā piedalīsies Centrālās statistikas pārvaldes jauktais koris “Mediāna” (mākslinieciskā vadītāja – Aija Dimza) un draugi. Koncerts tapis kā turpinājums pirms gada iesāktajai tradīcijai, kad, ciemojoties pie Raiņa un Aspazijas, pavasara kamermūzikas programmu sagatavoja flautiste Aija Dimza un pianiste Ginta Grīnberga.

Koncerta pirmajā daļā būs iespējams dzirdēt izcilas latviešu kamermūzikas pērles, ko atskaņos Aija Dimza (flauta), Ginta Grīnberga (klavieres), Emīlija Leiškalne (soprāns) un Ieva Estere Zālīte un Laima Viškinte (klavieres). Koncerta otrā daļa piedāvās fragmentus no XVI Vispārējo latviešu dziesmu svētku noslēguma koncerta “Zvaigžņu ceļā” repertuāra, ko atskaņos koris “Mediāna” ar solistiem – Annu Leiškalni, Edgaru Kronbergu un Līgu Miķelsoni – un koncertmeistari Kristīni Ezeru.

Koncertu papildinās Latvijas Nacionālā teātra aktrise Daiga Gaismiņa ar prozas lasījumiem, par pasākuma noskaņu rūpēsies viesi no Latvijas Valsts augļkopības institūta, priecējot ar krāšņiem ceriņu ziediem.

Biļešu cena – 2.00 €; skolēniem, studentiem, pensionāriem – 1.50 €.


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close