Skatītāji ir šokā, kad dokumentālajā filmā parāda kā leopards uzbrūk kviecošam cūkas mazulim

3b2be20c00000578-4012570-image-a-6_1481188124541

Kanāla Planet Earth jeb “Planēta Zeme” jaunajā dokumentālajā filmā apskata savvaļas dzīvnieku dzīvi Mumbajas, pilsētas Indijā, tuvumā.

Tās veidotājiem ir izdevies uzņemt neparastus kadrus nakts laikā, uzstādot videokameru nakts režīmā, parādot kaut ko tādu, ko parasti neviens nekad neredzētu ar savām acīm.

Pārsteidzošajā videoklipā ir redzama cilvēku grupa, kas nakts laikā dodas mājup, nenojaušot, ka tuvumā atrodas plēsējs, kurš ir noskatījis savu nākamo maltīti.
Raidījuma vadītājs atklāj, ka leopardiem patīk medīt domestificētos dzīvniekus (šajā gadījumā cūkas), kuras cilvēki atveduši uz pilsētu lielā skaitā.

lasi arī: Šīs fotogrāfijas satricināja visu pasauli; Arī tu nespēsi palikt vienaldzīgs

Videoklipā ir redzams kā leopards lēnām uzglūn cūkai, kas atrodas kopā ar savu ģimeni, guļot ciešā miegā. Leopards ir atradis īsto mirkli lai uzbruktu un ātri paķer kviecošo cūku un skrien prom.

Šķir lapu tālāk, lai redzētu video un uzzinātu vairāk:


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close