Fitnesa produkti sievietēm

2c94a87b921d4efc0bdd7ba5a2fa40a8

Ja tu nodarbojies ar Fitnesu, un uzturi sevi formā, tad der zināt, ka enerģijas rezerves organismā atjauno uzturs. Tāpēc iesakām Jums šos 10 produktus, kas būtu jālieto uzturā ikvienai Fitnesa meitenei.

Banāni. Satur daudz kālija, kas palīdzēs tikt vaļā no sāpēm sānos. Ja Jums ir dažādas muskuļu spazmu sāpes, tas nozīmē, ka trūkst kālija organismā, tāpēc jālieto uzturā banāni.

Burkāni. Stiprina muskuļus un dod enerģiju.

Pilngraudu maize. Ja tev rodas vēlme ēst pirms treniņa, tad vienkārši apēd gabaliņu pilngraudu maizes.

Avokado. Satur nepiesātinātās taukskābes, pazemina holesterīna līmeni organismā, kas dos ķermenim spēku, kā arī avokado ir kā pretsāpju līdzeklis.

Vistas fileja. Šī gaļa satur nepieciešamo dzelzs un cinka daudzumu.

Ogas. Svaigas ogas satur daudz antioksidantu, kā arī ir ļoti veselīgas.

Olas. Tikai nepārcentieties ar olu ēšanu. Apēdot vienu olu dienā, tas neradīs nekādas problēmas. Olu dzeltenums satur dzelzi, kā arī būtiski veicina smadzeņu darbību.

Šokolādes piens. Šokolādes piens ir daudz noderīgāks, nekā parasts piens. Tas dod enerģiju, satur daudz kalcija, vitamīnus un minerālus, tik pats daudz cik parasts piens. Piena produkti, kas satur kakao, ir ļoti efektīvi.

Lasis. Šī zivs palīdz sirdsdarbībai un ne tikai. Lasis satur Omega – 3 nepiesātinātos taukus, kas palīdz samazināt taukus vēdera rajonā.

Leave a Comment