Horoskops Mežāzim: Daudzi nemaz nenojauš, kāds viņš ir patiesībā

1

Pirmajā brīdī var šķist, ka Mežāzis gatavs piekāpties, bet vēlāk redzams, ka atkal izdarījis pēc sava prāta.

Cilvēki, kurus Mežāzis iemīlējis, var būt droši, ka viņiem nekā netrūks. Darba vidē draudzīgs, atvērts sarunām un pretimnākošs. Tāpēc dažkārt veidojas pārslodze, no kā cieš veselība, bet Mežāzi tas neuztrauc. Par savu veselību domā, kad nav vairs spēka aiziet uz darbu. Dzīvē meklē tādus partnerus un dzīvesbiedrus, ar kuriem pēc iespējas vairāk varētu darīt kopā. Mēdz būt privātīpašniecisks. Bieži saka tieši, ko domā.

Lasi vēl: Mežāzis- astroloģiskais portrets; pacietīgs, ar labu atmiņu!

Neskauž cita labums, jo zina, ka pats spējīgs dabūt to, ko grib. Mežāzim patīk ceļot un iepazīt citas valstis un kultūras. Ja tas nav iespējams, daudz lasa vai skatās pārraides par šo tēmu. Dzīves laikā Mežāzis izmēģina spēkus vairākās jomās, lai gūtu daudzpusīgāku pieredzi. Par draugiem sauc tikai tos, ar kuriem gatavs doties nezināmajā un ir pārliecināts, ka viņiem var uzticēties. Citiem labprāt palīdz ar padomu un rīcību, retāk ar naudu, jo uzskata, ka cilvēkam ir jādod iespēja, bet pārējais jau viņu pašu ziņā.

Mežāzis neplātās ar to, ko zina vai prot, tāpēc daudziem rodas iespaids, ka viņš ir noslēgts un nepieejams, nemaz nenojaušot, cik bagāta viņa iekšējā pasaule un cik daudziem patiesībā viņš ir palīdzējis.

Avots: 

la.lv

Leave a Comment