Indiešu Horo***ps – ko tas stāsta par tavu raksturu un seksualitāti

Young Woman with the Universe Projected on to Her

Katrs no mums noteikti ir iepazinies ar savas zodiaka zīmes raksturojumu – gan pēc rietumu, gan austrumu horoskopa, taču saskaņā ar indiešu postulātu, gads ir sadalīts 27 “nakšatrās” – mēness zvaigznājos. Kurai “nakšatrai” atbilsti Tu?

Lai noteiktu, kādā “nakšatrā” cilvēks ir dzimis, ir jāzina diena un mēnesis, kurā viņš nācis pasaulē, tā kā tas ir vēl viens Horo***ps, no kura Tu noteikti par sevi uzzināsi daudz ko jaunu vai apstiprināsi jau esošās domas par sevi – savu raksturu un seksualitāti.

Šķir lapu tālāk, lai noskaidrotu, kas Tu esi pēc indiešu horoskopa un ko tas par Tevi saka

“AŠVINI” (13. – 26. aprīlis)

Jūs esat atvērti pasaulei, sajūtu pilni un sabiedriski, meklējat panākumus un atzinību. Tieksme pēc visa jaunā ir Jūsu rīcības galvenā motivācija, Jūs mīlat kustību, domu apmaiņu un darbību, skaidru mērķu trūkums padara Jūs neaizsargātus. Mīlestībā Jūs nepieradināt. Partnerim nāksies cienīt Jūsu brīvību, arī viņam pašam būtu jābūt aktīvam un avantūriskam, respektīvi, nevainojamam, pretējā gadījumā – Jūs viņam nemaz nemēģināsiet tuvināties. Seksuālajā frontē Jūs vienmēr esat gatavi spert pirmo soli un bieži vien nonākat savu nevaldāmo vēlmju varā.

Lasi arī: Indiešu pirkstu kombinācijas «mudras», kas izārstēs jebkuru kaiti!

“BHARNI” (27. aprīlis – 10. maijs)

Jūs esat ambiciozi individuālisti, kas ir gatavi uzņemties visgrūtāko darbu, taču tajā pat laikā Jūs mīlat greznību, zināt daudz ko par ēdienu, ķermeņa priekiem, modi, aromātiem un skaistumu. Indiešu zodiakā šī zīme ir sieviešu enerģijas avots un simbolizē kaisli un jutekliskumu. Mīlestībā Jūs gribat būt “īpašnieks” un kontrolēt situāciju. Jums ir vajadzīgas ilgstošas saistības, pastāvīgs partneris, kurš dod drošības sajūtu un intensīvu seksu, kultivējot varenu radīšanas enerģiju. Kontaktējoties ar pretējo dzimumu, sāncensība ir tā, kas mudina Jūs uz kaut kādu rīcību. Jūs esat gatavi uz daudz ko, lai iegūtu partnera uzmanību, taču pēc uzvaras pastāv iespēja, ka zaudēsiet interesi pret iegūto trofeju.

Šķir lapu tālāk, lai noskaidrotu, kas Tu esi pēc indiešu horoskopa un ko tas par Tevi saka

COMMENTS

  • <cite class="fn">Kristīne Aizpuriete</cite>

    Apraksts par Mēness sievām – nakšatrām sākot no “Ašvini” un beidzot ar “Revati” atbilst, tikai tie datumi neatbildīs īstenībai, jo katra cilvēka horoskopā t.i. dzimšanas brīdī un katrā gadā šie datumi mainās un līdz ar to precīzi nevarēs pateikt, kurā nakšatrā cilvēks ir dzimis un kurš apraksts būs tas pareizais. Papildus, protams, arī jāskatās vēl daudz citas nianses.

Leave a Comment