Ja joprojām sapņojat par dzīvi ārzemēs, šīs fotogrāfijas liks pārdomāt…

Lūk, šādi izskatās istaba Losandželosā ar “visu nepieciešamo” – īres maksa vien 500 dolāri mēnesī!

1-1

Šāds dzīvoklis Londonā izmaksā 1100 dolārus mēnesī. Jau sapņojat par jauno mājvietu?

2-2

Lūk, arī tik plati mēdz būt dzīvokļi!

3-2

Un tik augsti griesti!

4-1

Tā izskatās programmētāja darba telpa ASV. Entonijs strādā no mājām un ir ļoti iemīļojis savu dzīvokli. Es tiešām negribētu, lai mana darba vieta mājās izskatītos šādi!

5-1

Ja nepietiek līdzekļi jaunām mēbelēm, tās vienmēr var izveidot no jau pieejamiem materiāliem. Lūk, pāris dzīves padomi!

6-1

Robert, 2013. Kenneally met Kayla's brother, Robert, in 2004 when he was living at the Children's Home of Kingston. He now has two sons by two different mothers. He's pictured here with his son, Logan.

Uz šādām mājvietām pat bail skatīties…

8

9

Dzīvoklis var kļūt arī par ideālu vietu skārdeņu kolekcionēšanai un “jauku” mājdzīvnieku turēšanai.

10

11

Ja dzīvoklī ir maz vietas, saprotams, ka tas agri vai vēlu tiks piebāzts ar nevajadzīgiem krāmiem. Nav brīnums, ka tādā gadījumā par uzkopšanu nevar būt ne runas.

12

13

Netīrība un liela nekārtība noteikti nav fotografējams materiāls. Šīs amerikānietes iemācīs Jūs erotiski pozēt, nepievēršot uzmanību fonam.

14

15

16

Lasi arī: Četrdesmit Vangas pravietojumi pēc dzimšanas gada un mēneša. Unikāla tabula!

17

Tur, kur mēs neesam, varbūt arī ir labāk, taču noteikti ne vienmēr… Redzot šīs bildes, man sagribējās doties tīrīt savu mājvietu. Un ko Jūs par to domājat?

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

 • <cite class="fn">qwop</cite>

  Un tagat kādu bildi bez bomžatņika.

 • <cite class="fn">Tautietis</cite>

  Visi tie kas sapno par ameriku un dziivi tur ir degredeeti vaji cilveeki, kas doma, ka viss ir gluzi taa ka redz netaa. Tas tik pierada cik musu valsti ir maz milestibas pret to. Nav jamil valdiba, bet savu tevu zemiite! Mazak jaietekmejas kas notiek arpus robezam un jadzivo sava zeme un jaskatas kas notiek apkart.

 • <cite class="fn">Bomzis no LV</cite>

  Ka tik ne tā.. No Latvijas dzives ne tik vien tādas bildes varu dabūt.. Cita acī skabargu redz,savā baļķi neredz..

 • <cite class="fn">Madars Armfelds</cite>

  Raksta autors ir pilnīgs idiots! Stulbeni, aizbrauc uz laukiem un apskties, kā tur dzīvo liela daļa pensionāru, kas visu mūžu godīgi maksājuši nodokļus. Šajās bildēs redzētais ir tikai ziediņi.

  • <cite class="fn">Jana</cite>

   Ja paņemtu rokā slotu un nomestu slinkumu viss spīdētu un laistītos nu ja patīk dzīvot kā izgāztuvē tā ir katra paša izvēle.

 • <cite class="fn">ifchiks</cite>

  Ja ir galva uz pleciem un tajā ir kaut nedaudz smadzenes, tad tā nav jādzīvo. Ja gribi vergot, par sviestmaizi un jebkādu jumtu virs galvas, tad tam smadzeņu nav un nebūs, un pietiek ar to, kas ir. Es, tāpat kā daudzi citi, dzīvoju ārzemēs labi un nesūdzos par kaut kā trūkumu. Īrēju 90kv m dzīvokli ar 60kv m terasi par 600 eiro mēnesī, braucu ar labu auto un strādāju normālā darbā, sieva tāpat.
  Nevajag bāzt sejā tikai to slikto… Es saprotu, ka gribat noturēt cilvēkus Latvijā, bet par to pirmām kārtām būtu jādomā valdībai…

  • <cite class="fn">dita</cite>

   Es par māju ar 3 istabām maksāju 175€/mēnesī.Saņemu 1500+vīrs tikpat.Ārzemes sastāv ne tiki no Londonas,kas ir viena no pasaules dārgākajām pilsētām.

Pievienot komentāru