Jums ir jāpiedod sev par šīm 5 lietām! Nopietni!

Piedot vienmēr ir grūti. Cilvēki mēdz turēties pie sāpēm un ciešanām. Dažreiz cilvēki nevar atbrīvoties no aizvainojuma, dusmām un visām negatīvajām jūtām. Un viss tikai tāpēc, ka mēs visi aizmirstam vienu vienkāršu lietu – mēs visi esam pelnījuši piedošanu, pat sev piedošanu. Mums var šķist īpaši grūti to izdarīt, bet mums ir jābūt mūsu pašu labā un mūsu pašu labklājībai!

Apspriedīsim dažas lietas, par kurām mums ir jāpiedod sev!

1. Piedod sev par cīņu pret sevis pieņemšanu

Daudzi no mums cieš no nespējas pieņemt sevi tādu, kādi mēs esam, sabiedrības dēļ, kurā jūs uzaugāt, vai cilvēku dēļ, kuri ir ap mums un viņu standartu dēļ.

Lai gan mums ir jāstrādā, lai labāk domātu par sevi un pārtrauktu trūkumu meklēšanu, šis process var sākties tikai pēc tam, kad mēs piedodam sev, ka ne vienmēr esam pozitīvi izturējušies pret sevi. Reizēm tas nav tas, ko mēs vēlamies, un tas liek mums ienīst sevi, un mums pašiem ir jāpiedod par to, ka radījām šo sajūtu, kad viss bija slikti.

Lasi vēl: Beidz dot šīs mantas pielaikot visiem pēc kārtas jo īpaši tuviniekiem! Šis ir tiešām nopietni

2. Piedod sev par to, ka meklējāt nepareizo cilvēku apstiprinājumu.

Nu, šim punktam nav nepieciešami īpaši paskaidrojumi. Cilvēkiem, kā sociālajām būtnēm, ir nepieciešams apstiprinājums. Un, ja esam godīgi, tad tajā nav nekas nepareizs.

Mēs gribam dzirdēt pozitīvas atsauksmes par sevi, bet tas var būt problēma, ja mēs cenšamies saņemt apstiprinājumu no tiem cilvēkiem, kuri vēlas, lai mēs aizmirstu par sevi un darītu visu, kas ir viņu labā. Dažreiz mēs kļūstam par šīs toksicitātes upuri, bet nevainojiet sevi par šīm kļūdām.

COMMENTS

Leave a Comment