Kā atbrīvoties no nevajadzīgām drēbēm 3 vienkāršos soļos

Pieņemot lēmumu par to, ko paturēt, izmest, ziedot vai pārdot, ir daudz lēmumu, un dažkārt šis process var šķist nepārvarams. Galvenais triks ir sākt ar stratēģiju pie kuras var pieturēties. Lai palīdzētu īstenot projektu no sākuma līdz beigām, ievērojiet šo trīsdaļīgo plānu, kas padara apģērbu izmešanu vieglāk paveicamu.

1. Izstrādājiet spēles plānu

Sākt var būt grūti, bet saglabāt motivāciju apģērbu tīrīšanas procesa laikā ir savi izaicinājumi. Triks ir sākt, izveidojot spēles plānu un grafiku, kas jums ir izpildāms.

Laika daudzums, kas jums ir atvēlēts darbam, lielā mērā ietekmēs to, kāda izskatīsies jūsu stratēģija. Ja gan jūsu grafiks, gan domāšanas veids ļauj apģērbu tīrīšanai veltīt veselu dienu, jūs varētu nolemt rītu veltīt drēbju skapim, bet pēcpusdienā ķerties pie kumodes atvilktņu tīrīšanas. No otras puses, vienu nedēļu jūs varētu pievērsties apaviem, otru – virsdrēbēm un tā tālāk.

Tiem, kas maina skapjus sezonāli, apsveriet iespēju pievērsties katras sezonas apģērbiem, pirms tos uzglabāt nākamajam gadam. Tas var padarīt jūsu projektu vieglāk īstenojamu, kā arī nodrošināt, ka jūs neuzglabājat lietas, kuras neesat izmantojuši.

Neatkarīgi no izvēlētās stratēģijas atrodiet sev piemērotu ceļu, lai ilgtermiņā gūtu panākumus.

2. Veikt inventarizāciju

Pēc stratēģijas izstrādes nākamais solis ir vienkārši sākt rīkoties. Izveidojiet “jā”, “varbūt” un “nē” kaudzes vietā, kur jums ir pietiekami daudz vietas, lai izvēlētos. Lai palīdzētu noteikt, ko likt “nē” kaudzītē, apsveriet iespēju izmantot 90/90 noteikumu. Šis garīgais kontrolsaraksts sastāv no jautājuma sev, vai esat izmantojis attiecīgo priekšmetu pēdējo 90 dienu laikā un, ja nē, vai to izmantosiet tuvāko 90 dienu laikā. Ja atbilde ir divkāršs “nē”, tā jāieliek kaudzē, ko ziedot vai izmest.

Arī priekšmeti, kuros nejūtaties labi, nevajadzīgi daudzkārtēji, priekšmeti, kas ir bojāti un nav salabojami, vai vienkārši priekšmeti, kurus vēlaties nomainīt, var nonākt “nē” kaudzē.

Lasi vēl: Daži padomi kā efektīvi un ātri notīrīt sarežģītāko virtuves elementu -tvaiku nosūcēju

Priekšmetus, par kuriem nevarat izlemt, ievietojiet kaudzītē varbūt, kuru varat pārskatīt pēc dažām stundām vai pat dažām nedēļām.

3. Izprotiet, kas paliek un kas aiziet

Bieži vien mēs zaudējam skaidrību tieši pašā tīrīšanas haosa vidū, kad grīda ir drēbju jūra, pakaramie klāj gultu un jūs kaut kā esat zaudējuši skaidrību par to, kura kaudze ir jāsaglabā, bet kura jāizmet.

Kad jūtat, ka šis brīdis tuvojas, dziļi ieelpojiet un ziniet, ka esat gandrīz pabeiguši. Ir pienācis laiks likt lietā šīs organizēšanas prasmes, kārtīgi un glīti novietojot visu apģērbu atpakaļ skapjos un atvilktnēs. Padomājiet par to, kā izmantojat savas uzglabāšanas telpas, par labākajiem organizatoriskajiem rīkiem, lai padarītu tās funkcionālākas, un par to, kā varat nodrošināt, lai viss būtu redzams, lai turpmāk varētu veikt pastāvīgu apģērbu inventarizāciju.

Visbeidzot, ņemiet vērā priekšmetus, kurus izņemat no savas garderobes, un to, ko vēlaties ar tiem darīt. Izvēlieties, kurus priekšmetus ziedot, izmest vai pārdot, un tad pārliecinieties, ka jūs to patiešām darāt. Vienkārši pasakiet “nē” ziedojumu kaudzēm, kas mēnešiem ilgi stāv skapī. Nekavējoties izņemiet tās no mājas un nekavējoties sāciet pārējo lietu pārdošanu, lai jūs varētu noslēgt šī projekta nodaļu bez kavēšanās ar darāmajiem darbiem.

 

Leave a Comment