Krištianu Ronaldu ir atradis ar ko aizstāt Irinu Šeiku

cristiano

Tikko kā Krištianu Ronaldu (Cristiano Ronaldo) izšķīrās no Irinas Šeikas, tā viņš uzreiz atrada jaunu mīlestību. Kad internetā parādījās jaunā pārīša fotogrāfijas, fani uzreiz ieraudzīja viņu savstarpējo saderību. 

Jaunumi par to, ka Krištianu Ronaldu oficiāli izšķīrās no Irinas Šeikas, pasaulē jau parādījās kādas 2 nedēļas iepriekš. Visdrīzāk partneri viens otru neizturēja 5 gadu krīzes dēļ. 

Taču slavenais portugālis ilgi neilgojās pēc krievu top modeles. Viņš ātri vien atrada citu mīlestību – baumo, ka 29 gadīgais futbolists satiekas ar Madrides kluba telekanāla “Real” vadītāju 26 gadīgu Lusiju Villalonu (Lucia Villalon). 

Žurnālisti par to sāka runāt tad, kad šīs tv “dīvas” Instagram  parādījās bildes ar Ronaldu, kuri, pēc viņu vārdiem izskatās, kā māsa un brālis. Spāņu mediji noskaidroja, ka tieši šī žurnāliste ieņēma brīvo vietu slavenā futbolista sirdī. 

Atgādināsim, ka Ronaldu un Šeika sāka tikties 2010. gada pavasarī. Iemīlējies sportists skaistulei pat piedāvāja apprecēties – tas notika visas publikas priekšā kādā Deivida Lettermana TV šovā. Taču pārim tā arī laulības nenotika, pēc tam viņi vispār izšķīrās.

 

Avots: passion.ru 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Leave a Comment