Lauzto siržu horoskops. No kādām attiecībām tu mūc atbilstoši savai zodiaka zīmei

1

Uzzini no kādām attiecībām mūk katrs zodiaka zīmes pārstāvis, tu būsi pārsteigta.

Katra zīme , atbilstoši savam zodiaka raksturojumam, cenšas izvairīties no konkrētām situācijām un attiecību modeļiem, savukārt neapzināti cenšas tuvoties konkrēta tiipažā cilvēkiem.

 

1. Auns

Auniem ļoti ātri kļūst garlaicīgi. Viņi vēlas ātras, dinamiskas un karstasinīgas attiecības, kuras liek viņu asinīm ritēt straujāk. Viņus ir ļoti viegli nogarlaikot. Ja viņi uzskatīs, ka attiecības nav gana ugunīgas, viņi pametīs visu un skries projām. Viņi ir izteikti karstasinīgas mīlēšanās piekritēji.

Kad Auns piedzīvo grūto šķiršanās procesu, viņš vai nu uz kādu laiku kļūst galīgi traks vai arī tieši pretēji – izdzēš ikvienu domu par tevi.

Tā kā Auns ar salauztu sirdi mēdz būt neprognozējams un karstasinīgs, tev ir jābūt piesardzīgam, kad kontaktējies ar viņu, ja viņš nesen ir gājis cauri šķiršanās sāpēm.

Auni arī itin viegli var sevi sakārtot paši, pat ja uz brīdi kļūst emocionāli, viņi sevi noķers kritienā, nostatīs uz kājām un jau pavisam drīz dosies atpakaļ randiņu pasaulē.

No otras puses, viņi varētu mēģināt izspēlēt vēsuma un vienaldzības trumpi un vienkārši aizmirst, ka jebkad šo cilvēku ir saticis.

Lasi arī: 6 zodiaka zīmes, kas ir visvairāk atkarīgas no mīlestības

 

2.Vērsis

Vēršiem var rasties grūtības ar tikšanu pāri emocijām un atmiņām. No otras puses, līdzko būs tikuši pāri, viņi vairs neatskatīsies. Vērši pēc šķiršanās parasti jūtas salauzti.

Viņu jūtās ir krietns dusmu piejaukums, tāpat depresija, sēras un naids. Un tomēr dziļi iekšienē Vērsis, iespējams, cer uz salabšanu.

Viņi parasti domā par labajiem laikiem un par to, cik labs ir bijis mīļotais cilvēks. Tāpēc var nesaprast, ka kāds ar viņu vienkārši nav
saderīgs. Taču, tiklīdz Vērsis tiks vaļā no savām iedomām un fantāzijām, viņš atradīs mierinājumu un spēs sev iegalvot, ka ir īstais brīdis turpināt dzīvot.

Vēršiem var būt nepieciešams laiks, lai tiktu vaļā no pieķeršanās un sadziedētu savu sirdi. Ja tu esi Vērsis, tad centies izvairīties no intensīvas sekošanas savam bijušajam Facebook, Draugos vai Twitter, tas tikai paildzinās “izveseļošanās” procesu.

 

Šķir otru lapu, lai uzzinātu par pārējām zīmēm

Leave a Comment