Murgs: šīs sievietes mudina kārtīgi izpētīt atsauksmes pirms iet pie ginekologa vīrieša!

landscape-1428520830-gynecologist-exam

Katrai sievietei ir nepieciešams atrast ginekologu, kuram viņa pilnībā uzticas – ieklausies tajā, ko par ārstiem saka citas sievietes, lai pasargātu sevi!

Meklējot sev piemērotu ginekologu, var un noteikti vajag ieklausīties savā mammā, māsā, māsīcās vai draudzenēs – jebkurās sievietēs, ar kurām jūties droši to pārrunāt, jo tas ir visdrošākais veids kā noskaidrot, kam vari uzticēt tik delikātu pārbaudi. Jo mēs vairāk dalīsimies pieredzē, jo mazāk visas saskarsimies ar sliktu pieredzi! Parasti mēs Latvijā ginekologus pēc dzimuma nešķirojam, jo ārsts taču ir un paliek ārsts, bet varbūt vajadzētu?

Sievietēm ar tālāk aprakstītajiem ginekologiem vīriešiem nudien nepaveicās – par laimi, lielākā daļa šo ginekologu savu praksi ir beiguši…

Lasi vēl: Lasīt TIKAI sievietēm! Viņas ginekologs bija ļoti pārsteigts, kad ieraudzīja šo!

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt par citu sieviešu slikto pieredzi ar ginekologiem vīriešiem!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close