Negaidiet pirmdienu, rīkojieties tagad!

Protams, ir dienas, kad mēs atsakāmies ievērot diētu, izlaižam mūsu treniņus vai vienkārši atsakāmies strādāt pie sevis.

Ar katru dienu mēs sākam jaunu un svaigu startu. Kad mēs esam gatavi veikt dažas izmaiņas mūsu dzīvē, mums ir jābūt gataviem pieņemt neveiksmes un turpināt virzīties uz priekšu. Mums tagad jāsāk izmantot savu laiku!

Kad mēs nevaram vai nevēlamies kaut ko darīt tieši tagad, vienkāršākā lieta, ko mēs darām, ir attaisnojums. Mēs sakām, ka mēs to darīsim rīt, vai arī mēs varam gaidīt līdz pirmdienai. Bet, kad mēs pilnībā apzināmies mūsu sapni, mēs negaidīsim līdz pirmdienai!

Iespējams, ka katram mūsu dzīvē bija laiki, kad nekas nenotika tā, kā mēs gribējām vai plānojām, bet mēs nekad neesam gaidījuši, lai pirmdien sāktu no paša sākuma. Mēs vienmēr cerējām, ka rīt būs lielākas iespējas, un mēs gaidām katru jaunu dienu.

Kādi ir mūsu sapņi?

Piemēram, mēs varam vēlēties ceļot pa pasauli ar mūsu mīļoto cilvēku vai būt lieliskā formā vai pat palīdzēt ģimenei, ja viņiem ir finansiālas problēmas.

Neatkarīgi no mūsu plāniem mums ir jādomā par tiem cilvēkiem, kuri arī cieš no tā, ka mēs gaidīsim nākamo pirmdienu, lai rīkotos. Vai tā ir mūsu ģimene, mūsu laulātais vai, iespējams, paši? Mums jāsaprot, ka, tiklīdz mēs sākam rīkoties, mēs sasniegsim savus mērķus daudz agrāk.

Neatkarīgi no tā, kādi šie mērķi ir, mums ir jāsāk šodien un jāvirzās uz mūsu mērķiem. Mums jāatceras, ka panākumi nenāks paši par sevi. Mums pašiem ir jāpanāk panākumi.

Kas mūs traucē?

Piemēram, ja mēs kaut kur iesprūstam, mums ir jādomā par to, kas noticis nepareizi. Iespējams, mums būs jāpiešķir prioritāte mūsu darbībām un jāsāk nākamajā dienā ar vissvarīgāko uzdevumu. Mums ir jāceļas agri no rīta un jāpabeidz šis uzdevums.

Viena svarīga lieta ir vienmēr būt godīgam pret sevi un pieņemt, ka reizēm mēs veltām savu laiku kaut kam, kas mūs traucē. Šādas lietas var būt negatīvas domas, kaitīga pārtika vai kaut kas, kas vairs neved uz mūsu sapni. Mums tagad ir jāpārtrauc šādas lietas un jāturpina!

Mums katru dienu jārīkojas kā pirmdienā, lai rezultāti sāktu parādīties. Tas, kas izšķir veiksmīgus cilvēkus no citiem, ir viņu spēja pārvaldīt savu laiku. Neatkarīgi no mūsu lēmuma mums vienmēr ir iespēja pārrakstīt mūsu plānus un mainīt mūsu vēsturi. Šim nolūkam mums ir nepieciešama tikai atbilstoša domāšana; viss pārējais būs!

avots: esotericblog

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

  • <cite class="fn">Ania</cite>

    Šī elektroenerģijas taupīšanas metode bija slēpta 20 gadus, un tagad ikviens var to izmantot un maksāt 2 reizes mazāk v Protams, es to visu pārbaudīju, izmantojot to 3 mēnešus ar tādu pašu patēriņu, es samaksāju 30-40% mazāk naudas!

  • <cite class="fn">Сергей</cite>

    Šī elektroenerģijas taupīšanas metode bija slēpta 20 gadus, un tagad ikviens var to izmantot un maksāt 2 reizes mazāk – https://u.to/kkQ1FQ Protams, es to visu pārbaudīju, izmantojot to 3 mēnešus ar tādu pašu patēriņu, es samaksāju 30-40% mazāk naudas!

Pievienot komentāru