Neparasts veids, kā var noteikt, vai tavs vīrietis Tevi krāpj

skaists

Neparastu paziņojumu izteica speciālisti no iepazīšanās portāla. Izrādās, ka vīrieša kājas izmērs ietekmē viņa uzticību pret viņa otro pusīti. 

Jaunais pētījums liecina par to, ka jo lielāks vīriešu kājas izmērs, jo neuzticīgāks viņš paliek savai otrai pusītei. Tā, par pašiem uzticamākiem tiek uzskatīti tie stiprā dzimuma pārstāvji, kuru kāju izmēra intervāls sākās no 40 līdz 42. 

Savukārt kāju izmēri sākot ar 43 – vīriešu uzticamība proporcionāli samazinās. Maiks Teilors, viens no pētījuma vadītājiem, sacīja: “Kaut arī daži uzskata, ka nav nekāda saistība kājas izmēram un jebkurai ķermeņa daļai, šķiet, ka tomēr eksistē spēcīga korelācija starp vēlmi krāpt sievu un kājas izmēru”. 

Piemēram, Billam Klintonam, kurš vairākas reizes ir krāpis savas iemīļotās, ir 45 kājas izmērs, raksta laikraksts The Hindustan Times

Citu iepazīšanās portālu  veidotāji atklāja galvenos iemeslus, kādēļ notiek krāpšanas. Tā, visbiežāk cilvēki krāpj, ja nesaņem to, ko vēlas no savām partnerēm. 24% vīriešu krāpa tādēļ, ka viņu otrā pusīte atteicās no seksa, 18% vaino strīdus, 15% sūdzējās par brīvības ierobežošanu, taču 12 % sūdzējās par to, ka sieviete gaidīja pārāk, lai tai pievērstu pārāk lielu uzmanību. 

 

Avots: passion.ru 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru