4.Formatējiet savu vēstuli
Nesūtiet teksta sienu. Izmantojiet atstarpes starp rindkopām. Kad vēstule vizuāli izskatās labi, gribas to lasīt, un otrādi – pamatīgs teksts entuziasmu nerada, vai ne?
5.Izmantojiet ciparus
Atbildēt uz strukturētiem e-pastiem ir daudz ērtāk. Ja jums ir vēstule, kurā galvenās idejas ir sadalītas punktos, ir vieglāk atbildēt uz katru punktu atsevišķi. Jo vieglāk atbildēt uz vēstuli, jo lielāka iespēja, ka saņemsi atbildi.
Lasi arī: Ko īsti cilvēki ēda padomju ēdnīcās un vai tiešām ēdiens bija tik garšīgs?
6.Sūtīt vēlreiz
Es arī izmantoju šo triku. Ja nesaņemat atbildi uz savu e-pastu, kopējiet to un nosūtiet vēlreiz. Nepievienojiet tur papildu tekstu, nejautājiet, vai adresāts saņēma iepriekšējo vēstuli. Vienkārši nosūtiet to pašu.
7.Nesūtiet preses relīzes
Nevajag uzreiz vēstulei pievienot savu projektu, adresātam tas nemaz nav vajadzīgs. Vispirms sagaidiet atbildi un pēc tam nosūtiet papildu informāciju un failus.
8.Uzdodiet jautājumus pakāpeniski
Sadaliet jautājumus vairākās daļās un līdz ar to vairākos burtos. Jautājiet viņiem pakāpeniski, vispirms sagaidiet atbildi, pēc tam nosūtiet vēstuli ar jauniem jautājumiem. Tā tu parādīsi cilvēkam, ka protat novērtēt viņa laiku, viņš labprātāk tev atbildēs.
9.Bez žargona
Izvairieties no ļoti specializētiem vārdiem, kurus adresāts var nezināt. Šādi vārdi var likt adresātam nevēlēties turpināt saraksti.
10.Esiet smieklīgi
Rakstot vēstuli, esiet radošs un humoristisks. Ja adresāts ir ieinteresēts to izlasīt, jūs pastiprināsiet vēstulē sniegto informāciju ar labvēlīgu emocionālo fonu, un jūsu izredzes gūt panākumus ievērojami palielināsies.
Lai jūsu vēstules nekad nepaliek neatbildētas! Šis raksts palīdzēs sasniegt vēlamo rezultātu un piesaistīt vēstules saņēmēja uzmanību.
Palīdziet saviem draugiem iemācīties pareizi rakstīt e-pastus – parādiet viņiem šo rakstu!