Palielinājies sabiedriskās pirts apmeklētāju skaits

2018.gadā Valmieras sabiedrisko pirti izmantoja 11852 apmeklētāji, kas ir par 1556 apmeklētājiem vairāk nekā 2017.gadā.

Visvairāk pirts apmeklēta gada vēsākajos mēnešos – ziemā, vēlā rudenī un agrā pavasarī, kad katrā mēnesī ir bijis no 1110 līdz 1200 apmeklētāju. Savukārt pavasarī un vasarā pirts apmeklējums ir mazāks, ko varētu skaidrot ar siltā laika iestāšanos. Turklāt tradicionāli vasarā vienu mēnesi pirts tiek slēgta, lai veiktu tās ikgadējos sakopšanas un uzlabošanas darbus.

2018.gadā sabiedrisko pirti apmeklēja gan Valmieras, gan apkārtējo novadu iedzīvotāji. Ir bijuši arī pāris apmeklētāji no Igaunijas. Pirti vienlīdz iecienījuši, kā vīrieši, tā sievietes un bērni, to labprāt apmeklē arī draugu kompānijas, kuriem tā ir kļuvusi par satikšanās vietu un kopīgu atpūtas rituālu.

Sabiedriskā pirts ir atvērta apmeklētājiem katru ceturtdienu, piektdienu un sestdienu no plkst.13.00 līdz 21.00.

Pirts apmeklējuma cena pieaugušajiem – 4,50 EUR, savukārt pieaugušajam kopā ar bērnu – 4 EUR + 1 EUR par katru bērnu līdz 16 gadu vecumam. Pensionāriem un trūcīgām ģimenēm, uzrādot izziņu par atbilstību trūcīgās ģimenes statusam ar bērniem, pirts apmeklējums maksā 2 EUR par pieaugušo + 1 EUR par katru bērnu. Pensionāriem un trūcīgām ģimenēm, uzrādot izziņu par atbilstību trūcīgās ģimenes statusam – 2 EUR. Pirtī ir iespējams nomāt dvieļus (dvieļu noma – 1 EUR), bet pirts rituāla cienītājiem iesakām līdzi ņemt savu pirts slotiņu.

Valmieras pilsētas sabiedriskā pirts Rīgas ielā 53 darbojas kopš 2006.gada, tā atrodas pansionāta “Valmiera” pārraudzībā.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru