Laiku pa laikam medijos un internetā apspriež Krievijas prezidenta Vladimira Putina iespējāmās veselības problēmas. Kas par to ir zināms, izpētīja medijs Doždj.
Pirmā skandalozā publikācija par putina veselību bija Pola Starobina raksts žurnālā The Atlantic 2005. gadā. Rakstā tika stāstīts par pētījumu, ko veica Brenda Konorsa, Ņūportas Jūras kara koledžas Stratēģisko pētījumu departamenta zinātniskās asistentes asistente. Konorsai bija reta specializācija – “kustību analītiķe”, un viņa jau sen bija izdarījusi secinājumus par pasaules līderu veselību no viņu žestiem un sejas izteiksmēm.
Konorsa izdevumam The Atlantic stāstīja, ka, skatotiesvideo no Putina pirmās inaugurācijas, viņa pamanījusi viņa dīvaino gaitu: pēc viņas teiktā, palēninājumā var redzēt, ka prezidenta labā roka un kāja praktiski nestrādā, kas liecina par vai nu insulta sekām vai bērnības traumu, vai slimību, raksta tautaruna.nra.lv




