Austrumu Jaunā gada svinēšana atšķiras no tā, pie kā esam pieraduši. Tās datums neietilpst 1. janvārī un tiek svinēts saskaņā ar Mēness kalendāru. Šis ir lielisks laiks, lai vēlreiz nosvinētu svētkus un sveiktu jauno 2025. gada patronu.
Jaunais gads ir brīnišķīgi svētki, kurus var svinēt vairākas reizes un baudīt tuvinieku sabiedrību. Austrumu valstīs to atzīmē divas reizes: 1. janvārī, kā pienākas, un arī ievērojot savas tradīcijas.
Arī mēs varam sveikt Zaļo koka čūsku pēc austrumu tradīcijām. Zvaigžņu eksperti iesaka iepriekš uzzināt par svinību tradīcijām, lai nomierinātu jauno patronu un gūtu viņa atbalstu ilgu 12 mēnešu garumā.
Kāds datums būs Jaunais gads 2025 pēc austrumu kalendāra?
Austrumu Jaunais gads sākas otrajā Jaunajā mēnesī pēc ziemas saulgriežiem. 2025. gadā saskaņā ar Mēness kalendāru šis notikums notiks 29. janvārī. Šī diena tiek uzskatīta par jaunā gada sākumu, un Āzijas valstīs tas būs 4722. gads.
Grandiozais notikums tiek svinēts vērienīgi, nežēlojot laiku un pūles sagatavošanās darbiem. Šajā naktī tiek ievērotas daudzas tradīcijas, pateicoties kurām ikviens var piesaistīt savā dzīvē labklājību un atbaidīt ļaunos garus.
Jaungada austrumu tradīcijas
Ķīniešu Jaunais gads ir liela mēroga pasākums, kura svinēšana sākas janvāra beigās un ilgst līdz 12. februārim. Austrumu valstīs ir pieņemts simboliski slēpties no briesmoņa un ģērbties sarkanā, kas atbaida jebkādu ļaunumu un piesaista veiksmi.
Gatavošanās svētkiem sākas ar rūpīgu tīrīšanu. Visi atkritumi tiek izmesti no mājas, un arī pārkārtojumi tiek veikti saskaņā ar Fen Šui noteikumiem. Tas palīdz piesaistīt pozitīvu enerģiju un sākt gadu ar tīru lapu.
Tradicionāli svētkos apmainās ar dāvanām, kuras tiek izvēlētas ar īpašu rūpību. Dāvanām jābūt noderīgām un funkcionālām, tāpēc no nederīgām dāvanām labāk atteikties par labu mazām, bet kvalitatīvām dāvanām. Piemēram, tā varētu būt skaista dienasgrāmata vai mīksta un mājīga sega aukstiem ziemas vakariem.
Neaizmirstiet par gardumiem. Svētku galdam jābūt daudzveidīgam, tāpēc ir tik svarīgi jau laikus izveidot ēdienkarti un neaizmirst svarīgas detaļas. Tātad gada simbolam ir ierasts likt skaistu šķīvi.
Viņi uzlika sīkumus, kas Zaļajai čūskai patiks. Oriģināls cienasts būs pelmeņi ar bagātībām. Katrs viesis varēs izlasīt zīmīti un uzzināt, kas viņu sagaida tuvākajā laikā.
Jaunais gads ir svarīgi svētki, kurus ir svarīgi pavadīt labā noskaņojumā, lai radītu toni un piesaistītu labklājību. Varam to svinēt arī pēc austrumu kalendāra, kārtējo reizi atkārtojot garīgo gaisotni.