Pēc dzemdībām sievietes vēders sāka augt! Kad to pārgrieza, ārsti metās pēc kameras!

Jūlijai palika arvien sliktāk, palielinājās sāpes un sākās drudzis. “Es sapratu, ja vilcināšos, mani bērni var palikt bez mātes,” teica sieviete, kad bija jau apzinājusies iespējamo nāvi. Pēc 24 dienām Jūliju ar ātro palīdzību aizveda uz militāri – medicīnisko akadēmiju, kurā ārsti, par laimi, bija daudz kompetentāki, jo jau pirmajā ultraskaņas pārbaudē, sievietei vēderā atklāja šķidruma uzkrāšanos un kaut kādu svešķermeni.

78-648x420

Pēc piecu stundu operācijas, kuru laikā Jūlijai no vēdera izsūknēja vairāk nekā divus ar pusi litrus strutu, dakteri no viņas vēdera izvilka bērna autiņu! Pārsteigtās medmāsas steigšus centās iemūžināt šo neparasto skatu!

01-696x559

Kad Jūlija pamodos pēc narkozes, viņai parādīja bildes. Sievietei bija tāds šoks, ka to aprakstīt pat nav iespējams. Divu bērnu māmiņa saprata, ka viņai tiešām veicās, jo izdzīvoja. Pie visa vainīga bija drausmīgā ārstu nolaidība. Diemžēl tādu ārstu rokās bija gan viņas, gan mazuļa dzīvība tolaik.

79-557x420

089-515x420

Neskatoties uz to, kādā situācijā bija nonākusi Jūlja, viņa nolēma visu risināt ar vēsu prātu un nesteigties sodīt tos, kas to izdarīja. Viņa vēlas, lai ārsti saprot, ka viņas bērni varēja palikt bez mātes un tas viss viņu nolaidības dēļ. Šobrīd Jūlijai palīdz pieredzējuši juristi, lai viņai būtu iespējams iegūt materiālu kompensāciju no medicīniskās iestādes, kura pieļāva tik smagu kļūdu. Jaunā māmiņa cer, ka viss būs labi, jo gan viņa, gan viņas bērniņi ir veseli.

Miers, ar kādu Jūlija pieņēma notikušo, šokēja visus.

00-614x420

Lasi arī: Katras Zodiaka zīmes paši tumšākie noslēpumi

Diemžēl šāda ārstu nolaidība nav vienīgā, arī mūsu valstī daudzi cilvēki ir cietuši ārstu nolaidības dēļ. Ar to ir jācīnās visiem iespējamiem līdzekļiem!

Pastāstiet šo arī citiem, lai viņi uzmana sevi un sev tuvos!

Avots: M24

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru