Piepildi savu sapni par žilbinošu smaidu! Tev tas noteikti patiks.

Mājas apstākļos gaišināti zobi mūs vienmēr glābj situācijās, kad nepieciešams ātri kaut kur doties, bet nav laika apmeklēt stomotologu. Lielisks smaids padara cilvēka garastāvokli daudz labāku un cilvēku pašpārliecinātāku. Šodien piedāvājam vēl vienu zobu balināšanas metodi, kuras galvenā sastāvdaļa ir follijs. Bieži gan šo procedūru atkārtot nav vēlams, bet šis efekts ir iespaidīgs.

Nepieciešamais:

Follijs, sāls, soda un zobu pasta. Protams nedaudz pacietības.

Kas jādara?

Izveidojiet no follija divas formas, kuras nostiprināsies pie jūsu augšējiem un apakšējiem zobiem.  Sajauciet zobu pastu, sodu un sāli attiecībās 2:1:1 . Piepildi sagatavoto folliju un liec uz zobiem. Noņemot to pēc minūtēm 15-20, iztīri zobus un rezultāts acīmredzams.

Jau pēc pirmās reizes zobi kļūs košāki. Taču vispirms vajadzētu konsultēties ar savu stomatalogu, vai šī metode neapdraud jūsu zobu veselību.

AVOTS 


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close