Pozitīvās lietas, kas notiks ar tavu ķermeni, ja katru dienu dzersi ūdeni ar medu

123050025_10

To, ka ūdens ir ļoti laba lieta, zin katrs. Mēs to vien dzirdam, ka mums jādzer pēc iespējas vairāk ūdens.

Tas ir saprotami, jo ūdens ir cilvēka ķermeņa dzīvībai svarīga sastāvdaļa, neaizmirsīsim, ka 80% no organisma ir ūdens! Saprotams, ka mēs par to visu laiku nedomājam. Ūdens uztur organisma ikdienas funkcijas – sākot ar barības vielu un skābekļa transportēšanu līdz ikdienas barības sagremošanas veicināšanai. Tādējādi  nepieciešamība lietot ūdeni jau skan kā aksioma.

Bet iedomājieties, ka ūdens, kuru jūs dzerat, kļūst vēl daudz labāks! Vienkārši ūdenim pievienojiet medu. Jā, jā, jūs noteikti nodomāsiet sekojošo:

– medus satur daudz cukuru

– ar ko gan medus ir veselīgs?

Nebaidieties, medus patiesībā ir pat ļoti veselīgs. Katru dienu izdzerot glāzi silta ūdens ar medu, var stiprināt veselību un pat novērst dažas slimības. Jūs nepārklausījāties, tas ir iespējams, ja ikdienas ēdienkartē iekļausiet glāzi ūdens ar medu.

Šķirsti tālāk, lai lasītu raksta turpinājumu:


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close