Šiem vīriešiem ir jau pāri 45 un tik un tā daudzas dāmas viņus iekārotu… #4 īsta konfekte

capture

Vīrieši spēj noveceot kā labs vīns un runa šeit iet ne tikai par Holivudas skaistuļiem! Ja pusmūžu un vecumdienas tavs vīrietis sagaidīs šādi, tad par uzmanību no sieviešu puses viņam it nemaz nebūs jāsatraucas…

Nereti vīrieši sagaida savas vecumdienas ar bailēm – uztraucas par katru sirmu vai izkritušu matu, cietiem bārdas rugājiem, alus vēderu… un tā varētu turpināt vēl ilgi. Mēs atklāsim noslēpumu – ja par savu ķermeni vīrietis rūpēsies jaunībā un uzturēs to labā kārtībā, tad viņam nebūs jāsatraucas par savu izskatu un veselību ne 50, ne 60, ne 70, ne arī 80 gados! Vienīgais, ko viņam ir jāiemācās, tas ir novecot ar “glanci” – gluži kā tālāk fotogrāfijās redzamie kungi!

Lasi vēl: Jā, arī vīriešiem patīk dzirdēt komplimentus – uzzini, kādus!

Pāršķir lapu, ja vēlies redzēt kā tavam vīrietim vajadzētu izskatīties pēc 45!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close