Sievietei ielas vidū sākas “grūtās dienas”; Cilvēku reakcija ir pārsteidzoša

13615306_1216840995002624_2431133490007547619_n

Sieviete ielas vidū rada nekārtību – paiet labs laiks, līdz viņa iegūst nepieciešamās higiēnas preces

Dažkārt gadās tā, ka menstruācijas “piezogas” nemanot pat visneprognozējamākajā laikā. Protams, ir brīži, kad tās ierodas ar novēlošanos un tad kļūst par lielu atvieglojumu, ļaujot izvairīties no nevēlamiem scenārijiem. Tomēr, ja tās pienākušas pāragri, iespējama neliela mēroga katastrofa!

Šajā nedēļā vari aizmirst par skaistu apakšveļu

Tu noteikti esi ko tādu piedzīvojusi vai redzējusi: paniska rakņāšanās somā, izmisīgi meklējot tur neparedzētiem gadījumiem atstātas higiēnas preces, nekā neatrašana, tik pat izmisīgu skatienu raidīšana visapkārt, meklējot kādu sievieti, kura varētu šādā situācijā izlīdzēt, pēc tam notiek nākšana pie apskaidrības, ka steigšus jāmēģina tikt līdz tuvākajam veikalam.

Lasi arī: Pazīmes, ka tavi “draugi” ir enerģiskie vampīri, kas izsūc no tevis visu dzīvību

Lai attēlotu izmisumu, ko sievietes piedzīvo meklējot higiēnas preces, Trollstation pārstāvji izdomāja izspēlēt publisku joku, kura ietvaros viņi vēlējās uzzināt vai kāds sniegs palīdzīgu roku “nelaimē” nonākušajai sievietei. Lai joku padarītu efektīvāku, no sievietes kājstarpes sāk aumaļām līt asinis.

Protams, lai arī cik spēcīga būtu menstruālā asiņošana, tā nekad nebūs tik stipra kā videomateriālā attēlotā. Spriežot pēc garāmgājēju reakcijas, šķiet, ka viņus mazāk satrauc fizioloģija, bet viņi ir vairāk norūpējušies par to, ka sieviete varētu noasiņot līdz nāvei.

Šāda veida joks ir tik tiešām pretīgs, tomēr tas palīdz uzsākt dialogu par sieviešu fizioloģiju un menstruācijām. Lai arī tas nekad nenotiek kā attēlots videomateriālā, mēnešreižu sākšanas nevēlamā laikā ir viens no mulsinošākajiem gadījumiem.

Stāsta morāle: vienmēr līdzi ņem ārkārtas situācijām paredzētas higiēnas preces. Nekad nevar zināt, kad tev pašai vai kādai citai tās izglābs dienu.

Šķir otru lapu, lai redzētu VIDEO 


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • 2 komentāri

  1. kriksis666
   • Zhena

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close