Sievietes erotiskais raksturojums pēc zodiaka zīmes

erotiskais horoskops

Uzzini, ko tava zodiaka zīme saka par to, kāda tu esi erotiskajā/romantiskajā jomā un attiecībās.

Izlasi, vai tev atbilst!

Auns

(23.03. – 20.04.)

Dzīvē viņa ir īsta aktrise, taču tas nebūt nenozīmē, ka viņa izliekas, gluži otrādi! Katru reizi iemiesodamās attiecīgajā lomā, kuru pašlaik spēlē, viņa atstāj emocionāli bagāta cilvēka iespaidu, lai gan ne vienmēr tāda ir patiesībā. Viņa neslēpj savas emocijas, alkst spēles, spēj pārliecināt apkārtējos pieņemt viņas vēlmes par savējām un pati to apzinās.

Viņa neuzticas savai spriešanas spējai. Ļaujot vaļu emocijām, viņa krīt galējībās. Gultā viņa nav tik laba aktrise kā dzīvē – te viņa ir drīzāk pasīva, koncentrējas uz savām izjūtām. Pati viņa nekad necenšas ietekmēt partnera uzvedības stila veidošanos. Savus pārdzīvojumus viņa labāk prot izskaidrot vārdos nekā jūtu valodā, tādējādi liekot vilties vīriešiem, kas par viņu sprieduši pēc iespaida, kādu viņa radījusi citu cilvēku klātbūtnē. Reizēm viņas savas kulturālā cilvēka ieražas cenšas saglabāt arī guļamistabā, tomēr parfimērija, caurspīdīga veļa, lampas, sveču gaisma un partnera iejūtība viņai nesniedz apmierinājumu.

Zemapziņā viņa alkst primitīvas un rupjas kopošanās, alkst tēviņa un grib viņam atdoties. Diemžēl viņas dzīvesveids un uzvedība piesaista izsmalcinātus, iejūtīgus un jutekliskus vīriešus, un neviens no tiem nevar sniegt viņai pilnīgu laimi.

 

Vērsis

(21.04. – 21.05.)
Nav jēgas viņu dievināt, vajāt, pavedināt vai iegūt ar varu, viņa pati izvēlas sev partneri un tikai divvientulībā ar iecerēto atklāj savu jūtu dziļumu. Pret citiem vīriešiem viņa izturas vēsi, ne katrs spēj pielāgoties viņas nenosvērtībai, kaisles izpausmēm un kaprīzēm. Satiksmē ar šo sievieti vajadzīga liela pacietība. Pēc dabas viņa ir poligāma, t.i. viņai var būt vienlaikus vairāki vīrieši.

Viņai nepieciešams liels skaits partneru, turklāt viņa ar zobiem un nagiem turas pie katra no tiem. Vīriešus, kuri viņu neinteresē no seksuālā viedokļa, viņa mēdz ķircināt. Toties tiem, kurus izvēlas pati, šī sieviete spēj sniegt milzum daudz saldkaislas baudas, tikai ar noteikumu, ka partneri viņu nekontrolē. Savu ķermeni viņa uzskata par vērtīgu instrumentu, kuru drīkst spēlēt vienīgi virtuozi.

Lasi arī: 4 Zodiaka zīmes, kas nekad neparādīs, kā viņi tiešām jūtas!

Mīlas rotaļām viņa nododas ar patiku, ilgi, nepiespiestā gaisotnē izbaudot ikvienu frāzi un vienmēr turoties pie principa, ka sekss – tā ir bauda. Pēc tam vēl vairākas dienas ir uzbudināta, primitīva nodarbošanās ar mīlestību viņu neaizrauj.

Šķirsti tālāk, lai lasītu raksta turpinājumu par pārējām zīmēm

COMMENTS

  • <cite class="fn">Nellija</cite>

    Pilnīgi precīzi viss par mani, vārds vārdā, nespēju nobrīnīties, cik patiesi….

  • <cite class="fn">nepareizi</cite>

    Esmu ūdensvīrs un varu teikt, ka gdr viss ir pilnīgi meli, maz tur patiesības 🙂

Leave a Comment