Tests, kam jūs palīdzēsiet pirmkārt? Atbilde daudz pastāstīs par jums.

Psiholoģiskie testi patiešām spēj daudz pateikt par cilvēku. Cilvēki testos paši apzināti un patiesi atbild uz jautājumiem. Katra  rīcība, domas atspoguļo katru cilvēku cilvēku savādāk. Atbildot uz visiem šiem jautājumiem testos, jūs spējat ieraudzīt sevi psiholoģiskajā portretā.

Vai esat gatavs pārbaudīt sevi vienā testā? Tad vienkārši paskaties uz attēlu un saki, kam tu palīdzēsi pirmajam?!

 1. Jūs ievērojat vecās tradīcijas. Jūs atsakaties dzīvot mūsdienīgu dzīvi un jūs cencaties dzīvot dinamiski. Jums grūti iedzīvoties jaunos apstākļos, jo ir grūti pierast pie kautkā jauna.

 

 1. Jūs esat ļoti jūtīgs cilvēks, kurš nekad nepaies garām palīdzību lūgošam cilvēkam. Jūs ļoti asi reaģējat uz netaisnībām. Pakļaujaties tikai un vienīgi savām emocijām.

 

 1. Ballīšu cilvēks. Jūs varat mesties dažādos piedzīvojumos pat neko neapdomājot. Patīk riskēt. Patīk būt uzmanības centrā. Taču par savējiem uzskatat tikai izvēlētus cilvēkus.

 

 1. Ļoti akurāti un uzmanīgi cilvēki. Nekad nerīkosieties neapdomīgi, neriskēsiet. Daudzi sapņo par tādu darbinieku savā kompānijā. Taču jums būtu jāpamēģina kaut tikai vienu reizi riskēt. Varbūt jums iepatiksies!

Šis psiholoģiskais tests palīdzēs jums izveidot portretu par sevi.  Katra jūsu izvēle un dzīvesveids var daudz pastāstīt un raksturot jūs.

AVOTS 


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close