TESTS. Par ko liecina plaukstas forma? Atrodi savu tipu!

rokas_forma

Plaukstu forma lielā mērā atkarīga no iedzimtības – tā pārmantojas ģenētiskā līmenī vairākās paaudzēs. Gluži tāpat kā citas ķermeņa daļas. Bet dzīvesveids, veselība un raksturs arī ievieš savas korekcijas jau ar pirmo mūsu dzīves brīdi.

Roku forma nedaudz mainās visu dzīvi, un tam ir daudz izskaidrojumu – nodarbošanās veids, vecums, vēlreiz jāpiemin veselība. Piedāvājam vienkāršu testu, kas balstīts uz izplatītākajiem plaukstu tipiem. Tas atklās cilvēka raksturu, dabu, prāta un rakstura tipu. Tam, kas prot izskaidrot plaukstas formu, atradīsies jauni, interesanti sarunu biedri un draugi. Apgūstot pirkstu nozīmi, varēsi labāk saprast, kā komunicēt ar dažādiem cilvēkiem un vieglāk atrast domubiedrus.

Šķir lapu tālāk, lai noteiktu, ko liecina Tavu plaukstu forma un garums 


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close