Piena sēne – medicīnas brīnums no Tibetas

Tibetas piena sēnes dziednieciskās īpašības

Viena no piena sēnes vērtīgākajām īpašībām ir spēja izšķīdināt un izvadīt no ķermeņa visas kaitīgās vielas. Īpaši ieteicams sēni dzert pēc antibiotiku lietošanas (šīs zāles likvidē iekaisumu, toties bojā zarnu floru). Piena sēne pārtrauc vēža šūniņu tālāku attīstīšanos, šķidina žultsakmeņus, ārstē čūlas. Dzerot piena sēni, sāk uzlaboties darba spējas, pazūd nogurums, atjaunojas organisms, kā arī uzlabojas ādas stāvoklis. Ieteicams piena sēni lietot iekšķīgi un ārīgi alerģisku izsitumu gadījumos, tā likvidē mutes dobuma iekaisumus. Profilakses nolūkos ikvienam cilvēkam vajadzētu lietot piena sēni ikdienas uzturā. Bērniem dienā var dot vienu glāzi piena sēnes dzēriena, sadalot to vairākām reizēm.

 

Hroniskas galvassāpes

Pusgadu dzer piena sēni pa divām glāzēm dienā pirms ēšanas. Dziednieciskais kurss ir šāds: 1 mēnesi lieto, 2 nedēļas nelieto, tad atkal 1 mēnesi dzer iepriekšminētajās devās (pus gadā iznāk četri dziednieciskie kursi).

 

Liekais svars

Lai novājētu, piena sēne jādzer pusstundu pēc ēšanas, bet reizi nedēļā jāievēro atslodzes diena ar šādu ēdienkarti: brokastīs apēd 1 bumbieri un 1 ābolu, izdzer 1 glāzi piena sēnes. Otrajās brokastīs apēd 1 bumbieri un 1 ābolu, izdzer 1 glāzi piena sēnes. Pusdienās notiesā gabaliņu rudzu maizes un glāzi piena sēnes dzēriena. Launagā no viena bumbiera un ābola pagatavo salātus un aplej tos ar piena sēni. Pirms gulētiešanas iedzer vienu glāzi piena sēnes un apēd 1 tējkaroti medus. Šī novājēšana būs stabila, mēnesī var zaudēt 3-4kg svara, līdztekus normalizējot zarnu floru un hormonālo sistēmu. Diētas laikā tiks izvadīts arī holesterīns, tādēļ arī vēlāk liekie tauku „nenāks” atpakaļ.

 

Ateroskleroze

Tā kā piena sēne izvada no organisma nogulsnes, sāļu nosēdumus un citas kaitīgās vielas, tā ir labs līdzeklis cīņā ar aterosklerozi, stenokardiju un kardiosklerozi. Ieteicama šāda piena sēnes lietošanas struktūra: 1. nedēļā katru vakaru pirms gulētiešanas izdzer ½ glāzi piena sēnes dzēriena (pēc tam vēlams vairāk neko nedzert un neēst). 2.-4. nedēļā katru dienu izdzer ½ glāzi piena sēnes pusstundu pirms brokastīm, tad 1 glāzi vakarā pirms miega. Tad 1 mēnesi piena sēni nelieto. Dziedniecisko kursu atsāk pēc šī atpūtas mēneša. Veselība uzlabojas jau pēc divām šādām kūrēm. Šajā kursā kategoriski aizliegts lietot jebkādu alkoholu, pat alu vai vīnu.

 

Matu veselībai

Ja matu struktūra bojāta, tie sāk izkrist, kļūst plāni un neveselīgi. Tad vienu reizi nedēļā matus mazgā piena sēnes uzlējumā. To patur matos 5-7 minūtes, pēc tam izskalo ar ūdeni. Pēc tam mazgā vēlreiz, izmantojot olu dzeltenumu. Atkal izskalo. Slauka frotē dvielī, viegli masējot galvu. Līdztekus dzer piena sēni pa vienai glāzei dienā.

 

Sejas ādas atjaunošanai

Pirms maskas uzlikšanas seja jānotīra ar kosmētisko pieniņu. Marles salvete jāsamērcē sēnes dzērienā un jāuzliek uz sejas, apturot 20-30 minūtes. Pēc tam seju noskalo ar vēsu ūdeni. Jau pēc dažām reizēm āda kļūst maiga, elastīga, izlīdzinās grumbiņas.

 

Pigmenta plankumu likvidēšanai

No rītiem un vakaros uzklāj piena sēnes dzērienu tieši uz pigmenta plankumiem, sagaida šķidruma izžūšanu un pusstundu saglabā uzlējuma kārtu. Pēc pusstundas nomazgā ar vēsu ūdeni, nenoslaukot ar dvieli. Šādu procedūru kurss jāturpina vienu mēnesi.

 

Dažādas ādas kaites

Vienu mēnesi rītos un vakaros mazgājas ar piena sēni. Problemātiskajā ādas laukumā piena sēnei ļauj nožūt, uzreiz to nenoslaukot. Kad viss nožuvis, mazgā ar aukstu ūdeni un nosusina mīkstā dvielī.

 

Īpaši stipra un dziednieciska piena sēnes dzēriena pagatavošana, izmantojot strutenes

Parasts piena sēnes uzlējums ļauj izārstēt gastrītu, kolītu, enterkolītu, kā arī čūlu sākuma stadijā. Sarežģīti gastrīti un daudzējādās čūlas jāārstē ar īpaši pagatavotu piena sēnes dzērienu. Ja piena serumam pievieno cukuru un kādu ārstniecības augu, piemēram, struteni, tad šajā vidē izdzīvo tikai ļoti spēcīgas baktērijas, kuras vairojoties kļūst ārkārtīgi dziednieciskas. Tieši tiem produktiem, kas nodrošina dzīvību šīm baktērijām, piemīt unikālas īpašības.

 

Lai iegūtu šādu uzlējumu, govs vai kazas piens jāraudzē ar Tibetas piena sēni vienu vai divas diennaktis. Pēc tam vienam litram saraudzētā piena pievieno 1/3gl. smalkā cukura un 1/3gl. sasmalcinātas sausas struteņu lapas vai 1/3gl. sasmalcinātas struteņu zaļās masas (vispiemērotākie ir stublāji un lapas). Augu masa jāieliek marles maisiņā un pēc tam ar piesietā smaguma palīdzību jānogremdē burkas dibenā. Burka jāpārsedz ar vairākām marles kārtām, lai neieviestos vīna mušiņas, un uz 2 nedēļām jānoliek vēsā vietā. Šajā laikā izveidosies ļoti spēcīgas pienskābes baktērijas. To darbības produktiem piemīt spēja atjaunot un attīrīt visas virsmas, kur tas nokļūst (ādas, acu, mutes, plaušu u.c. virsmas).

 

Iegūto uzlējumu nevar dzert kā parasts, jo tas ir neiedomājami spēcīgs un dedzinošs. Tas jāizmanto kā ieraugs, Vienam litram piena pievieno 2 ēd.k. iegūtā fermenta un vienu diennakti raudzē. Jādzer pa vienai glāzei 4-5 reizes dienā, pusstundu pirms ēšanas. Šāds kurss ārstē kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūlu. Pēc divām nedēļām pilnībā atjaunojas gan kuņģa, gan zarnu epitēliju virsmas. Jāpiebilst, ka šādu ārstēšanos labāk veikt ārsta uzraudzībā.

irlaiks.lv

Leave a Comment