Uzmanies! Ārstniecības augus var arī pārdozēt!

majas-piparmetra-lidzeklis-pret-kukainiem

Piparmētra ir plaši pazīstams augs, ko mēdz pievienot pat konfektēm un atspirdzinošajiem dzērieniem. Taču tikai retais zina, ka cilvēkiem ar pazeminātu asinsspiedienu piparmētru lietot ilgstoši nav vēlams. Pazeminot venozo asinsvadu tonusu, tā ,piemēram, var izprovocēt vēnu varikozi.

* Pret strutenēm ļoti jutīgas ir aknas. Individuālās nepanesības vai pārdozēšanas gadījumā šis augs ir spējīgs izraisīt toksisko hepatītu. Stipras pārdozēšanas gadījumā novērojama slikta dūša, vemšana un pat elpošanas centra paralīze.

* Toksiska iedarbība uz aknām un centrālo nervu sistēmu ir arī vaivariņiem. Pārdozēšanas gadījumā mēdz būt paaugstināta uzbudinātība, bet naktī miegā var mocīt murgi, uzmācīgi sapņi.

natres

Lasi vēl: Iedzer šo dabīgo ārstniecības līdzekli vienreiz gadā, un tev vairs nebūs jāraizējas par slimošanu!

* Nātres, ja tās nepārtraukti tiek lietotas ilgu laiku, spēj izprovocēt tromboflebītu. Tāda pati blakus iedarbība nekontrolētas lietošanas gadījumā mēdz būt arī aronijām.

* Ilgāku laiku kakla skalošanai izmantojot ozola mizu, var pasliktināties oža, bet, lietojot lielās devās iekšķīgi – sākties vemšana.

* Avenes, kas ļoti garšo visiem, ilgstoši nav ieteicams lietot cilvēkiem, kuriem ir nieru iekaisums vai podagra.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Leave a Comment