Vārdi, kas jāsaka no rīta, lai tava dzīve pilnībā mainītos (+ VIDEO)

Šis video ir patiešām maģisks – tas ienesīs tavā dzīvē laimi, bagātību un mīlestību!

Bija sajūta, ka mani skārusi neveiksmju jūra, bet tad viss mainījās, pateicoties šim video materiālam. Manas emocijas pilnībā mainījās! Paldies par šiem vārdiem, jo tie tiešām mainīja gan mani, gan manu dzīvi uz labo pusi.

Es katru rītu mostos un šos vārdus pasaku ar cerību, ka viss būs labi, un tā tiešām notiek. No sākuma ir jāiemācās katru rītu mosties ar smaidu uz lūpām, tad arī laime pati pēc tevis tieksies.

Lasi vēl: Šie traģiskie izdzīvošanas stāsti liks noticēt īstai veiksmei – īpaši #4

Ja reizēm tu piemirsīsi šos vārdus pateikt, tad pats redzēsi, ka diena vairs nebūs tev tik labvēlīga. Ir svarīgi ticēt tam, ko tu saki un domā, un tikai tad tas patiešām realizēsies.

Noskaties šo video un tad tu sapratīsi, par kādiem vārdiem ir runa un kādēļ tie ir tik svarīgi. Brīdinām, ka video ir angļu un krievu valodā!

Avots: youtube.com


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close