Varš veselībai: Kā ārstēties ar vara palīdzību un kādas slimības dziedina

Vara disku ietekmē palielinās leikocitārā aktivitāte. Varš ārstē ātri. Ja plaušu karsoņa gadījumā vakarā ir augsta temperatūra, tad pēc vara monētu uzlikšanas temperatūra no rīta ir normalizējusies.
Vara ietekmē uzsūcas visi labdabīgie audzēji. Daudzas sievietes, kurām ir fibrioma vai krūts audzējs, pēc monētu uzlikšanas ir izārstējušās.

Varš labdabīgi ietekmē sirds un asinsvadu sistēmu: ja sāp sirds, monētas liek zematslēgas bedrītē. Tās nenoņem 20 dienas. Jau pēc 10 dienām sāpes var izbeigties.

Kāju sasituma rezultātā bieži rodas tromboflebīts. Lai to novērstu, vara monētas jāliek kurpē, zem zeķes.

Vara monētas izārstē hemoroīdus un aptur hemorodiālo asiņošanu, jo labdabīgi ietekmē vēnas ap tūpli.

Viena monēta stāvus jānovieto tieši pie anālas atveres, bet otra jāiespiež augstāk starp sēžas muskuļiem tā, lai abas monētas nesaskartos. Ja slimība ir hroniska, šāds kurss jāatkārto, ieliekot monētas uz visu nakti.

Varš labi ārstē hroniskās slimības: otītu, heimorītus, traheobronhītu.

Heimorītu gadījumā jāizmanto vienkapeikas monētas (dažkārt pat tās ir par lielām). Ja cilvēks saslimis ar traheobronhītu, monētas jāliek uz kakla (varu nedrīkst lietot pirms ārsta diagnozes saņemšanas, jo slimības aina ātri mainās un ārsts nevar noteikt pareizo diagnozi).

Lai ārstētu kurlumu, vienu trīskapeiku monētu pieliek pie kaula izciļņa aiz auss, bet otru – pie auss sejas pusē.

Varš aktivizē insulīna iedarbību asinīs. Tāpēc, ārstēšanā izmantojot varu, var samazināt insulīna devu vai vispār atteikties no šā medikamenta.

 

Pateicoties vara lietošanai, nomierinās nervu sistēma un izzūd bezmiegs. Varš organismu padara mundru. Šis metāls samazina galvassāpes, ja to uz 16 – 20 minūtēm pieliek sāpošajai vietai (pierei, deniņiem, pakausim).

 

Vara terapija

Vara terapija atvieglo pēcinfarkta stāvokli, bet, ja ir infarkts, varu pieliek zematslēgas apvidū.

Ārstēšanai izmanto vara plāksnīšu aplikācijas. Plāksnītes darina no sarkanā vara. Tās ir plānas, labi noslīpētas dažāda lieluma vara ripiņas, ko slimības gadījumā uzliek uz attiecīgajiem bioloģiski aktīvajiem punktiem.

Var izmantot 1 – 3 milimetrus biezas plāksnītes vai monētas 1 – 8 centimetru diametrā. Lai iegūtu lielāku efektu, pirms lietošanas tās ugunī jānokaitē, jāatdzesē un ar smilšpapīru jānotīra.

Šādā veidā sagatavotos diskus uzliek uz sāpošajām vietām uz laiku no 6 stundām līdz 3 – 5 diennaktīm. Diskus uz ādas fiksē ar leikoplastu. Pēc plāksnīšu noņemšanas ādu zem tām mazgā siltā ūdenī ar ziepēm.

Parasti vara terapijas kurss ilgst no 3 līdz 20 dienām. Ir ievērots, ka lielāks efekts tiek sasniegts tad, ja āda ir pievilkusi plāksnīti. Šāda gadījumā āda zem plāksnītes kļūst zaļgana. Tautas dziednieki uzskata: ja āda pievelk varu, to var izmantot ārstēšanai, ja ne – tās ir veltīgas pūles.

 

Varš veselībai – sadzīvē

Sadzīves situācijās varu var pielikt slimajai vietai un gluži vienkārši piesaitēt. Ja vieta pielikšanai izraudzīta neprecīzi, varš zem saites pārvietosies uz pareizo vietu. Ķīmiķi to izskaidro tādējādi, ka slimība ir radījusi bioloģiskā potenciāla traucējumus, kas vara ietekmē liek likvidēti.

Kā rāda novērojumi, ko attiecībā uz 760 slimniekiem, kuri sirga art dažādām slimībām, izdarījis profesors F. Romašovs, vara disku un plāksnīšu aplikācijas remdē sāpes, likvidē iekaisumus un tūsku.

Vara sāļi, kas veidojas organismā, ir ārkārtīgi toksiski sēnītēm, masalu un holeras baktērijām un dažiem vīrusiem.  Vara bakterioloģisko efektu plaši izmanto ūdens sterilizēšanai, mutes dobuma un acu gļotādas iekaisuma procesu ārstēšanai.

Lasi arī: Avokado katru dienu – kāpēc tev tas būtu jāēd un ko tas dos veselībai

 Nevajag izraudzīties pēc iespējas lielākas un biezākas vara plāksnītes. Ar tām var nejauši saindēties. Par to liecina vemšana, krampji un vispārējs vājums. Rūpīgi sekojiet ieteikumiem! Pēc iespējas konsultējieties ar ārstu!

 

Ar varu ārstē arī kaulu lūzumus, sasitumus, augoņus.

Tautas medicīna ieteic izmantot vara vitriolu, izgatavojot šādu ziedi: ņem 20 g egļu sveķu, vienu sarīvētu sīpolu, 15 g vara vitriola, 50 g augu eļļas (vislabāk olīveļļas). Visu sajauc, rūpīgi sarīvē un uzkarsē līdz vārīšanās stadijai. Iegūtajai ziedei ir dedzinoša iedarbība, un tā labi ārstē.

 

Arī interesamti par šo tēmu: Varš dziedniecībā. Tā spēku zināja jau daudzas senās civilizācijas! SPIED ŠEIT, lai lasītu! 

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru