Avokado katru dienu – kāpēc tev tas būtu jāēd un ko tas dos Vese***ai

Avokado katru dienu
Avokado katru dienu – tādam ir jābūt tavam sauklim, jo tas ir nenovērtēts auglis, kuram patiesībā ir vērienīgi daudz priekšrocību – tam ir specifiska garša, kas ne visiem patiks, bet ir vērts mēģināt!

Šeit septiņi iemesli, kāpēc būtu labi savā uzturā atvēlēt vietu Avokado katru dienu:

Viena avokado apēšana dienā palīdz pazemināt holesterīna līmeni cilvēkiem, kuriem ir pārāk liels svars. Kā arī tas palīdzēs cilvēkiem, kuriem patīk labi un daudz paēst – avokado apēšana ilgāku laiku palīdzēs justies paēdušam – pat līdz 5 stundām.

Avokado stiprina imūnsistēmu – tie ir bagāti ar glutationu, kas ir spēcīgs antioksidants, kā arī tie satur citas organismam nepieciešamas vielas

Avokado palīdz samazināt As**sspiedienu – šajā auglī ir daudz vairāk kālija nekā banānos. Tas palīdz arī cilvēkiem ar hipertoniju – samazina triekas risku par 24 %

Lasi arī: Avokado kauliņi nav jāmet ārā – lūk, kur tos vari izmantot!

Tas ir ēdiens smadzenēm. Augsts As**sspiediens palielina smadzeņu šūnu noārdīšanās risku. Šeit atkal ir saistība ar holesterīnu, kura līmeņa samazināšana palīdz pazemināt triekas risku.

Avokado palīdz absorbēt galvenās uzturvielas. Svaigi avokado satur A vitamīnu, kas palīdz ādu padarīt veselīgāku, uzlabot redzi un imūnsistēmas darbību.

Samazina risku saslimt ar mutes vēzi. Avokado saturošās vielas palīdz nogalināt vēža šūnas pašā sākuma stadijā, nesabojājot veselās šūnas.

Avokado aizsargā no osteoartrīta. Avokado ir pilns ar luteīnu un zeaksantīnu, kas palīdz samazināt skrimšļa defektu iespējamību, kas savukārt samazina iespēju saslimt ar osteoartrītu.

 

Arī interesanti: Garšīgi salāti ar avokado un zaļo seleriju! SPIED ŠEIT, lai lasītu!

Avots: www.womenshealthmag.com

COMMENTS

Leave a Comment