Ikviens vēlas būt veiksmīgāks, taču ne visi saprot, ka tas neprasa rituālu gūzmu. Pietiek ievērot vienkāršus padomus, kas, pat saskaņā ar oficiālo zinātni, darbojas diezgan efektīvi.
Uzziniet kaut ko jaunu
Atver savu sirdi un prātu. Sāciet mācīties kaut ko jaunu. Tas nenozīmē, ka jums viss brīvais laiks ir jāvelta miljoniem dažādu lietu. Studējiet, teiksim, kaut ko, kas jūs ļoti interesē un iedvesmo, un pēc tam, kad esat ieguvis to, ko gribējāt, atrodiet kaut ko citu. Tas ne vienmēr attiecas uz kādu zinātni. Tas var būt rokdarbi, sports, izklaide. Meklējiet jaunas lietas visās dzīves jomās. Tavi apvāršņi, zināšanas un attiecīgi arī enerģija piezagsies.
Cilvēks, kurš ir atvērts visam jaunajam, vienmēr ir veiksmīgāks nekā tas, kurš ir noslēdzies savās domās un nevar paplašināt savu apziņu, nevēlas iepazīt pasauli. Nav brīnums, ka viņi saka, ka spēks ir domās, spēks ir zināšanās. Zinātnieki kopš seniem laikiem sāka pamanīt, ka zināšanas un vēlme iepazīt pasauli padara cilvēku pievilcīgāku un interesantāku. Protams, tas izraisa veiksmes pieaugumu. Galu galā tie, kas var padarīt tavu dzīvi labāku, velk pie tevis.
Turklāt intelektuālā darbība provocē jaunu neironu savienojumu veidošanos smadzenēs. Tas nozīmē, ka smadzenes strādās ātrāk. Rezultātā – lielāks lēmumu pieņemšanas ātrums.
Veidojiet optimistisku skatījumu uz pasauli
Ir zinātniski pierādīts, ka cilvēks, kurš pastāvīgi uztraucas, savus iekšējos resursus izsmeļ daudz ātrāk nekā tas, kurš ir vērsts uz kaut ko pozitīvu. Tas nenozīmē, ka ar negatīvismu jums jātiek galā jau pašā sākumā. Nē, to ir vērts pieņemt un piedzīvot, taču noteikti nevajadzētu pieķerties kaut kam sliktam.
Nebaidieties atzīt, ka jūtaties slikti, skumji. Tā ir neatņemama mūsu dzīves sastāvdaļa, un ar to vienkārši neko nevar darīt. Optimistiski noskaņoti cilvēki ir tie, kuri ātri tiek galā ar stresu, nevis tie, kas to pilnībā ignorē.
Atcerieties atpūsties un mainīt ainavu
Apmeklējiet jaunas vietas un vienkārši atpūtieties. Neļaujiet sev pārgurt. Daudzi cilvēki ir audzināti tā, ka viņiem šķiet, ka atpūta ir kaut kas slikts. Daudzi no mums ir ieaudzināti ar vienkāršu attieksmi, ka atpūta ir dīkdieņu daļa. Viņi saka, ka atpūta ir nopelnīta, bet tā nav taisnība. Atpūta ir kaut kas bez kā cilvēks nevar kļūt veiksmīgs un noturēt panākumus sev blakus. Enerģijas atjaunošana ir ārkārtīgi svarīgs process.
Ja jūtat, ka jums pietrūkst veiksmes, tad mēģiniet atbrīvoties arī no tā sauktās melnbaltās domāšanas. Eksperti novēl veiksmīgu personības attīstību, veiksmi ceļā uz saviem mērķiem, kā arī pacietību un stipru, nesatricināmu ticību sev.
Informācija:
Veiksme attiecas uz domu, ka cilvēka dzīvē var notikt notikumi vai apstākļi, kas viņam ir labvēlīgi vai kaitīgi, bez redzama iemesla vai iemesla. Veiksmes jēdziens bieži tiek saistīts ar nejaušību, likteni un māņticību.
Daži cilvēki uzskata, ka veiksme ir spēks, kas var ietekmēt viņu dzīvi un ka to var izmantot vai kontrolēt, veicot noteiktas darbības vai uzvedību. Piemēram, tiek uzskatīts, ka veiksmes piekariņa nēsāšana vai noteikta rituāla veikšana pirms svarīga notikuma palielina izredzes gūt panākumus.
Citi uzskata, ka veiksme ir vienkārši iespējamības jautājums un nejaušībai ir liela nozīme notikumu iznākuma noteikšanā. Šajā skatījumā veiksme nav kaut kas tāds, ko var kontrolēt vai ietekmēt, bet gan tas, kas ir pakļauts varbūtības likumiem.
Lai gan daži cilvēki tic veiksmes spēkam, citi to uzskata par māņticību vai mītu. Zinātniskie pētījumi ir parādījuši, ka nav pierādījumu, kas apstiprinātu veiksmes kā pārdabiska spēka esamību. Tomēr pētījumi ir arī parādījuši, ka cilvēki, kas tic veiksmei, var piedzīvot psiholoģisku pārliecības un motivācijas pieaugumu, kas noteiktās situācijās var novest pie labākiem rezultātiem.
Kopumā veiksmes jēdziens ir sarežģīts un subjektīvs, un tā loma mūsu dzīvē ir personīgās pārliecības un interpretācijas jautājums.
[…] Veiksme un zinātne: kā piesaistīt veiksmi pēc zinātnieku domām […]