10.janvāra Horo***ps – darbi no rokas neies

iStock_000008062647Medium-1024x672

Ko šodiena atnesīs visām horoskopa zīmēm?

AUNS Tev vajag šodien kārtīgi atpūsties, citādāk nākamajai nedēļai nebūs nekādas enerģijas. Nesēdi mājās, bet nedari arī neko pārāk traku.

VĒRSIS Ja Tu esi saņēmies piecelties, tad arī dari kaut ko – jutīsies slikti, ja šo dienu palaidīsi vējā. Pārtrauc nelāgas attiecības.

DVĪŅI Ja ķersies klāt šodien tam, kas ir vieglākais, tad nekas no tā neiznāks. Vajag ielikt darbu tajā, ko gribi sasniegt- lai arī kā negribētos

VĒZIS Šodien labāk ir palikt mājās un atpūsties cik vien var. Piezvani draugiem, citādāk liksies, ka esi par viņiem aizmirsis.

LAUVA Visu var ātri paspēt izdarīt, ja laicīgi sāk. Neko neatliec uz pēdējo brīdi un dari tieši tad, kad vari. Atmet ar roku izpriecām.

JAUNAVA Ja vairāk paraudzīsies apkārt, vairāk arī ieraudzīsi – gan cilvēkos, gan arī jaunās iespējās. Tev viss iet tikai uz labo pusi.

SVARI Pieņemot jaunus cilvēkus, atveras arī plašāks zināšanu loks, kas Tev šobrīd ir vajadzīgs. Jaunas iepazīšanās garantētas!

SKORPIONS Ja paskriesi kādam pakaļ un pārkāpsi pāri saviem principiem, var pavērties kaut kas neredzēts un daudz labāks par tagadējo!

STRĒLNIEKS Visas lietas nebūs iespējams nokārtot. Šodien vairāk pievērsies romantikai un mīļajiem cilvēkiem. Tas būs uz labu.

MEŽĀZIS Tev šodien būs neticami labs garastāvoklis – mēģini to nesabojāt, domājot par pienākumiem. Šodien izklaidējies un izpriecājies.

ŪDENSVĪRS Sportiskas aktivitātes būs tieši laikā – pamēģini. Un izvēlies pareizo ceļu, pa kuru iet, citādāk nomaldīsies uz kādas takas.

ZIVIS Neklausies citu ieteikumos – klausies tikai sevī. Bet paturi prātā, ko citi teikuši, jo var izrādīties, ka viņiem būs taisnība.

COMMENTS

Leave a Comment