15. janvāra dienas horoskops – šodien pārāk nenopūlies

iStock_000008062647Medium-1024x672

Uzzini, ko šodien sagaidīt katrai horoskopa zīmei 

AUNS Šodien nokaitināsi ne vienu vien, jo runāsi visu to, ko domā. Ienaidniekus neiegūsi, bet ļaunu skatienu gan kāds uzmetīs

VĒRSIS Ieklausies, ko Tev saka citi – ietiepību noliec malā. Ar laiku nokārtojas praktiski viss, tikai ir jāgaida. Neuztraucies par sīkumiem.

DVĪŅI Visur, kur vien centīsies iespraukties, uzzināsi ko jaunu par tiem, kurus it kā jau ilgi pazīsti. Neatmet sapņus, ja rokas šķēršļi

VĒZIS Diena, lai domātu par sevi, nevis citiem. Uzsāc ko jaunu, kas Tev sagādā prieku – tā izlīdīsi ārā no iestājušās rutīnas.

LAUVA Ļoti laba diena jauniem piedzīvojumiem. Atrodi kādu, kurš darīs trakulības kopā ar Tevi un uz priekšu! Veiksmi!

JAUNAVA Veiksme šodien stāvēs Tev blakus praktiski visu laiku – neaizej tikai neceļos. Iepriecini kādu mīļu cilvēku – pašam ar būs prieki

SVARI Novērtē citus cilvēkus, jo viņi daudz dara Tavā labā. Atceries, ka Tu neesi labs draugs, ja visu laiku liec pielāgoties tikai sev.

SKORPIONS Šodien romantika sitīs augstu vilni. Ideāls laiks kopā ar mīļoto, vai arī brīvajiem skorpioniem – ideāls laiks jaunām iepazīšanām.

STRĒLNIEKS Nelec pārāk augstu, jo var gadīties, ka nesasniegsi to punktu, kur ir stabils. Kritienu Tu nevēlies, labāk neriskē.

MEŽĀZIS Ja ilgi skatās apkārt, var aizmirst paskatīties uz to, kas ir tepat. Ir situācijas, par kurām neesi informēts, tādēļ apjautājies par to.

ŪDENSVĪRS Neļauj kontrolei pazust no Tavām rokām, citādāk kāds cits var ieņemt Tavu vietu. Uzmani visas savas dzīves vērtības!

ZIVIS Izbāz savu galvu no alas un ej cilvēkos. Aprunājies ar sen nesatiktu draugu, pieņem jaunus izaicinājumus un aizmirsti par problēmām!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru