6 ieteikumi, kā kļūt pārliecinātākai par savu ķermeni

Love-Body3

Jo vairāk tu domāsi, ka nemīli savu ķermeni, jo neglītāks tev tas šķitīs. Svarīgākais ir teikt sev, ka esi skaista un ka esi apmierināta ar to, kāds ir tavs ķermenis. Nav vajadzības skatīties uz citām sievietēm un salīdzināt ar sevi – ja vēlies mainīties, dari kaut ko lietas labā. Šeit ir piedāvāti 6 soļi, pēc kuriem vadoties tu iegūsi lielāku pārliecību par to, kā izskaties.

1. Aizmirsti sarunas par resnumu

Kad sievietes sarunājas par to, cik “liela” katra ir, tas liek arvien sliktāk sākt domāt par savu ķermeni. Šādās sarunās arī sievietes, kuras patiesībā ir apmierinātas ar to, kā izskatās, sāks runāt par savām nepilnībām, kas ar laiku viņām liks justies arvien sliktāk. Aizmirsti šīs sarunas un izteicienus – no tā neviens neko neiegūst.

2. Nostādi darbību pirms izskata

Pirms sāc runāt par to, kā tu izskaties, domā par to, ko tu vari izdarīt ar savu ķermeni, lai to mainītu. Vari domāt arī tā: nevis “mani augšstilbi ir resni”, bet “manas kājas ir perfektas tam, lai mācītos zumbu”. Ja tu spēj sākt runāt pozitīvi par savu ķermeni, tava pašpārliecinātība paliks spēcīgāka.

3. Saproti, kuras ķermeņa daļas tev patīk

Fokusējies uz ķermeņa daļām, kuras tev ļoti patīk – visbiežāk cilvēki, skatoties spogulī, domā par visu, kas nav perfekts. Nostājies spoguļa priekšā, paskaties uz sevi, koncentrējies uz ķermeņa daļām, kuras šķiet skaistas, un runā par tām skaļi!

4. Prasi palīdzību citiem

Ja nespēj sev pati ieskaidrot, ka tev sevī kaut kas patīk, jo šķiet, ka tādā gadījumā melotu sev, sāc runāt par to ar draugiem un ģimeni. Liec viņiem pastāstīt, kas viņiem tevī šķiet pievilcīgs – tas noteikti pacels tavu pašapziņu.

5. Uzstādi sev augstākus standartus

Kāpēc gan lai tu nevarētu pret sevi būt tikpat jauka, cik esi pret citiem cilvēkiem? Runājot par savu ķermeni, padomā, vai tu ko tādu teiktu savai mammai, māsai, labākajai draudzenei. Ja tu nevari iedomāties sevi to sakām citiem, tad nekādā gadījumā neko tādu nesaki sev!

Leave a Comment