19.janvāra dienas horoskops – neuztraucies par sīkumiem

iStock_000008062647Medium-1024x672

Uzzini, kas šodien sagaida katras horoskopa zīmes pārstāvi!

AUNS Tev šodien būs vajadzīga liela pacietība, citādāk dienas gaitā var gadīties dusmu sprādziens. Novērtē apkārtējos cilvēkus!

 VĒRSIS Padomā, vai neesi pāršāvis pār strīpu – savaldi savu uzvedību, citādāk vari tikt  izmests no kāda dzīves. Miers un pacietība.

 DVĪŅI Nedomā šodien par to, ko vajag Tev. Labāk plāno nākamās dienas. Ja ielīdīsi pārāk dziļi citu dzīvē, vari dabūt pa pirkstiem.

 VĒZIS Atceries, ka Tev ir taisnība. Šodien neklausies nevienā padomā, citādāk aiziesi pa nepareizo ceļu. Savaldi nervus!

 LAUVA Šodien nevajag teikt „vienalga”, jo nebūs vienalga. Neatmet nekam ar roku un neatliec uz vēlāku laiku. Tas slikti beigsies.

 JAUNAVA Nekreņķējies par sīkumiem, pats zini, ka tiem nav tik lielas nozīmes, kā sākumā šķiet. Šodien atvelc elpu!

 SVARI Ja neleksi citiem acīs un neleksies pats, tad diena solās būt diezgan mierīga. Parunājies ar draugiem, viņi var palīdzēt.

 SKORPIONS Ja labi padomā, daudz ko labu var izdomāt. Nesēdi malā un nenoskaties uz citiem, bet sāc arī rīkoties pats!

 STRĒLNIEKS Padomā par saviem tēriņiem – vai visam ieplānotajam pietiks naudas. Saplāno nedēļas grafiku-solās būt saspringts.

 MEŽĀZIS Pēc labām brīvdienām nāk labas darba dienas – šodien izliec sevi visu, pierādi, uz ko esi spējīgs – lai citi novērtē!

 ŪDENSVĪRS Ja pamani kādu iespēju, tad skrien uz to – konkurence būs liela, bet Tev var izdoties. Neskumsti par pagātni.

 ZIVIS Tevi vajag sapurināt, pats kaut kā galā īsti netiec. Uzprasies uz draugu padomiem, tie vienmēr dod lielu ietekmi lēmumiem.

Leave a Comment