22.janvāra horoskops – neļaujies mirkļa emocijām

iStock_000008062647Medium-1024x672

Uzzini, kas šodien sagaida katras horoskopa zīmes pārstāvi!

AUNS Visur nevajag bāzt savu degunu- vari uzost ko nepatīkamu un nevajadzīgu. Šodien koncentrējies uz to, ko runā

VĒRSIS Padomā, vai nav vērts kaut ko sevī mainīt- tā daudz kas var kļūt skaidrāks. Nežēlojies draugiem par savām problēmām.

DVĪŅI Neļauj savai ļaunajai pusei šodien ņemt virsroku pār Tevi. Ja neskatīsies atpakaļ, tad pagātne nemīs uz papēžiem- izvēlies.

VĒZIS Jo ātrāk centīsies tikt uz priekšu, jo ātrāk varēsi uzelpot. Domā sākumā par sevi un savām vajadzībām – tā visu vieglāk sakārtot.

LAUVA Apdomā, kur Tu šobrīd atrodies. Principā viss ir labi, bet dažas dzīves daļas Tev vajag pamainīt- ja to nedarīsi tagad, būs slikti.

JAUNAVA Atceries par cilvēkiem, kuriem rūpi. Ja pašam uz sirsniņas kaut kas ir sakrājies, saņemies un pastāsti par to kādam.

SVARI Viss labais nenotiek uzreiz- par to vajag pacīnīties. Šodiena tam ir labākais laiks. Savelc rokas dūrēs un dodies uz priekšu!

SKORPIONS Visur, kur gribēsi piedalīties, Tevi pieņems. Tev ir īstās spējas, lai šobrīd jau visu sev savestu kārtībā. Tik nepārpūlies!

STRĒLNIEKS Sportošana šodien Tev var uzlabot pašsajūtu. Varbūt pat izdomā par to ilgtermiņa plānu- Tev vajag jaunas nodarbošanās.

MEŽĀZIS Novērtē cilvēkus, kuri Tev uzticas. Ja sāksi izmantot, tad vari pazaudēt arī tos, kurus patiešām uzskati par draugiem. Vairāk iecietības!

ŪDENSVĪRS Lai arī Tev neinteresēs problēmas, kuras citi Tev stāstīs, vismaz pietēlo, ka tām ir kāda nozīme. Pievērsies romantikai.

ZIVIS Ja Tu patiešām vēlies kādu padarīt laimīgu, Tev sevi ir jāmaina. Kļūsti atklātāks, runā par savām jūtām un emocijām- tas nemaz nav tik grūti.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru