23. maija dienas horoskops – prātīgi!

Iepazīsties ar savu šīs dienas horoskopu – uzzini, ar ko tev rēķināties un kas tevi sagaida!

Mēs esam sagatavojuši katras Zodiaka zīmes prognozi šai dienai. Tā tev palīdzēs būt gatavam jebkuram dzīves šķērslim, ko tev priekšā liek liktenis.

Uzdrīksties, baudi, izkāp no savas komforta zonas un dzīvo katru dienu ar prieku!

AUNS

Šodien prāts nesīsies uz pavisam dīvainu lēmumu pieņemšanu, tādēļ ir ieteicams padomāt un nesteigties, skrienot ar pieri sienā. Pats to vēlāk nožēlosi.

VĒRSIS

Nepaļaujies uz to, ka citi izdarīs to, kas būtu jāizdara tev. Nāksies padomāt par to, kā pēdējā laikā esi rīkojies – šodien varēsi tam redzēt sekas.

DVĪŅI

Būsi nepārliecināts par saviem lēmumiem, bet būs jāsaņemas, lai noskaidrotu, kas īsti notiek. Nevajag citus vainot pie savām kļūdām, no kurām varēji izvairīties.

VĒZIS

Gribēsies galdā likt pilnīgi visas kārtis. Būsi sapratis, ka tev ir vajadzīgs kaut kas cits, steidzami jāmaina sava dzīve, ja vēlies būt patiešām laimīgs.

LAUVA

Viss vēl nav beidzies, lai arī tieši tā jutīsies. Būs grūti savākt domas, jo emocijas šodien spēlēs galveno lomu. Centies sevi kontrolēt, neatstājot vietu sevis žēlošanai.

JAUNAVA

Skatīsies uz citiem un salīdzināsi ar sevi – tas tevi varētu pamatīgi nomākt, tādēļ ieteicams no tā izvairīties. Pārāk daudz uzmanības gribēsies pievērst pilnīgiem sīkumiem.

Lasi vēl: Kā Marks Zakerbergs, Facebook dibinātājs, reaģēja uz iekļūšanu Hārvardas universitātē (+ VIDEO)

SVARI

Būs grūti skatīties patiesībai acīs, bet šodien to noteikti saredzēsi. Vismaz varēsi ielikt jaunus pamatus kādai citai dzīves pieejai – vari uzdrīkstēties vairāk!

SKORPIONS

Nevarēsi vien nopriecāties par to, kā viss ir iegrozījies. Sajutīsi sevī spēku, kas ilgu laiku bija pazudis – ar jaunu sparu dosies pretī dažādiem izaicinājumiem.

STRĒLNIEKS

Šodien varēsi novērtēt to, kas tev ir dots. Nevari paļauties uz visiem cilvēkiem, jo ne visi tev vēl labu. Centies saglabāt distanci starp savām jūtām un cilvēkiem, kuri tās varētu ietekmēt.

MEŽĀZIS

Būs daudz, par ko domāt. Ar jaunu enerģijas pieplūdumu dosies kaut kā jauna virzienā. Satraukums, patīkamas emocijas un aizrautība raksturo šodienu.

ŪDENSVĪRS

Vēlēsies daudz ko mainīt, jo šķitīs, ka visu pamatīgi esi salaidis dēlī. Daži cilvēki no tevis būs novērsušies, tādēļ nāksies mazliet piestrādāt, lai viss iegrozītos tev par labu.

ZIVIS

Būs mazliet vairāk jākoncentrējas uz nepabeigtajām lietām. Ilgi esi vilcis, tādēļ jāsavelk gali kopā, kas no tevis prasīs diezgan daudz nervu!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru