Kā Marks Zakerbergs, Facebook dibinātājs, reaģēja uz iekļūšanu Hārvardas universitātē (+ VIDEO)

Šis senais video atgādina tos brīžus, kad vecāki vienmēr bāza kameru sejā, lai nofilmētu reakciju par kādiem labiem jaunumiem – Marks Zakerbergs to arī pienācīgi ir novērtējis.

Marks un viņa tēvs Edvards Zakerbergs nepacietīgi gaidīja vēstuli no Hārvardas universitātes, lai uzzinātu, vai Marks ir tajā pieņemts. Abi vēl tobrīd nezināja, ko tik dzīve Markam nepiespēlēs.

Facebook dibinātājs šo video ir publicējis savā Facebook lapā, lai parādītu saviem faniem, kā viņš izskatījās, uzzinot labās ziņas. Video Marks ir redzams pidžammā – viņa izteiksmīgais dators ir daudz lielāks par tiem, kādus lietojam šodien, un pat video fonā ir dzirdama datora rūcošā skaņa.

Kamēr tēvs uzņem video, Marks ver vaļā un lasa vēstuli no Hārvardas universitātes – tēva un dēla reakcijas ir ļoti atšķirīgas.

Kamēr tēvs ir priecīgs un sajūsmināts, Marks pasaka vien mierīgu: “jēj!” – kāda nu kuram tā reakcija.

Lasi vēl: Lūk, kā tu vari uzzināt, kurš tevi ir IZDZĒSIS no saviem Facebook draugiem!

Video ir skatīts aptuveni 4 miljonus reižu – tas ir ieguvis milzīgu popularitāti interneta vidē. Ir pievienoti arī daudzi komentāri, uz kuriem Facebook dibinātājs ir pat atbildējis.

Avots: viralthread.com


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close