3 neparastas treniņu programmas, par kurām visdrīzāk nezināji!

12720690-exercise-woman-doing-situps-in-outdoor-workout-training

Jaunajam gadam pienākot, aizvien aktuālāks paliek treniņu programmas izvēles jautājums, tā kā mēs visas dziļi sirdī apņemamies nomest vismaz pāris liekos kilogramus Jaunajā gadā, ja arī to skaļi nesakām.

Ja tev neviena no sporta klubu piedāvātajām nodarbībām nešķiet gana saistoša, tad pamēģini kādu no šīm neparastajām treniņu programmām – lai veicas!

1.Riteņbraukšanas karaoke – šī ir viena no treniņu programmām, kura nenotiek treniņu klubu ietvaros, bet gan sievietēm apvienojoties uz kopīgu “riņķīti” ar velosipēdiem apkārt kvartālam. Visas turas vienā ātrumā un dzied dziesmas. Šādi dedzināsi kalorijas, trenēsi gan kāju, gan sēžas, gan vēdera muskuļus un pie viena izvingrināsi plaušas svaigā gaisā.

Lasi vēl: Lieliski vingrinājumi sēžas muskuļiem, kas padarīs Tavu sēžamvietu tvirtu un pievilcīgu

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt arī pārējās neparastās treniņu programmas!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close